Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

POSZUKUJE SKLEP NEXT ??? Oslo - Norwegia

Czytali temat:
Anna _ Krzysztof Borkowski misiamisia Kasia1993 Kinga Chlebicka (3664 niezalogowanych)
47 Postów
DARIUSZ klasa
(DarekMarek)
Nowicjusz
Witam!

Poszukuję sklepu z odzieżą NEXT dla dzieci.
Czy może któraś z mam się orientuję czy taki sklep jest w Oslo albo okolicach Oslo?
Pozdrawiam Kamila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Nie znajdziesz w Norwegii.
Najblizszy w Kopenhadze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
DARIUSZ klasa
(DarekMarek)
Nowicjusz
Nie wierze, po prostu nie wierze!!!
To w Islandii , na takiej wysepce był, a tutaj nie ma ((((((((((((((((
Dziekuje Daris
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marta Koterba
(apselek)
Wiking
My jesteśmy przez 8 miesięcy w Norwegii ale sprawdzony mam sklep next z ubrankami dla dzieci babyklub. Sprzedają poprzez sklep internetowy ale również poprzez Allegro jak poczytasz opinie to same pozytywy. Ja moge powiedzieć ze swojego doświadczenia że przesyłka szybka i wszystko mają na miejscu żadnej ściemy że nie dostali jeszcze albo coś. A najważniejsze że wysyłają również za granicę - płaci się 10 zł więcej. Ja osobiście szczerze olecam te ciuchy z Next moje dzieciaki chodzą wyłącznie w nich.
Mam nadzieję że troche pomogłam

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
DARIUSZ klasa
(DarekMarek)
Nowicjusz
Hej apselek!!!

Dziekuje , bardzo duzo mi pomoglas.
Ja równiez sprobuje z tej stronki poprzez allegro.
Choć na miejscu jest zawsze lepiej można córeczce przymierzyć a zwłaszcza buty.
Z góry dziękuję jeszcze raz za pomoc.
Ja też uważam , że te ciuchy są najlepsze jakościowo. dlatego tak pilnie poszukiwalam sklepu hehe...

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów

(martcool)
Nowicjusz
Mozna tez zamowic bezposredni ze stronywww.next.co.uk/ po prostu klikasz sobie na Norwegie, ja wlasnie od 2m-cy przymierzam sie do tego ( nawet chyba teraz dostawa jest free), ale ostatnio jak zamawialam ciuchy z uk to musialam tutaj na poczcie zaplacic niewiele mniej niz zaplacilam za ciuchy, ale moze trzeba sprobowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marta Koterba
(apselek)
Wiking
martcool napisał:
Mozna tez zamowic bezposredni ze stronywww.next.co.uk/ po prostu klikasz sobie na Norwegie, ja wlasnie od 2m-cy przymierzam sie do tego ( nawet chyba teraz dostawa jest free), ale ostatnio jak zamawialam ciuchy z uk to musialam tutaj na poczcie zaplacic niewiele mniej niz zaplacilam za ciuchy, ale moze trzeba sprobowac

u nich na tej stronie tez można zamówić zgadza się ale porównaj sobie ceny - nie wiem dlaczego ale w tym babyklub.eu i na ich stronie Allegro te rzeczy są dużo dużo tańsze. Jak wspomniałam mają wszystko na miejscu więc nie czekasz (na allegro piszą że przy opcji priorytet na drugi dzień mają ciuch w domu) ja mieszkam na wsi do mnie dochodzą w 2-3 dni - ale to wieś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok