Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Dwulatek w Ryanair - Norwegia

Czytali temat:
Wariat112 (866 niezalogowanych)
17 Postów
Anna M.K
(Aniq)
Wiking
Drogie mamy podróżujące z maluchami mam pytanie, jak to jest z przewiezieniem wózka w ryanair. Synek skończył dwa latka czy dalej mogę zabrać wózek za darmo czy muszę zgłaszać nadbagaż ( na stronie info jest o przewozie sprzętu dla niemowląt) i już się trochę gubię ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
78 Postów
Sylwia Bochenska
(Fionnka)
Początkujący
hej ja lecialam ostatnio z coreczka ktora miala skonczone 2 lata i mialysmy wozek ze soba i tak naprawede to nikt nic nam nie mowil ze mamy cos doplacac. a szczerze mowiac ja sama zapomnialam o tym ze wozek mozna miec dla dziecka ponizej 2 lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Anna M.K
(Aniq)
Wiking
Dziękuje za odp Dla upewnienia się spróbuje się dodzwonić na infolinie. A bagaż podręczny przysługuje takiemu pasażerowi ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
78 Postów
Sylwia Bochenska
(Fionnka)
Początkujący
jezeli juz ma skonczone 2 latka to tak.tak samo jak i duzy bagaz. bo w sumie placisz juz normalnie za bilet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Anna M.K
(Aniq)
Wiking
No to super Trzeba będzie to wykorzystać i zrobić zapasy z Polski ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Za wozki dzieciece bez znaczenia na wiek sie nie placi. Jesli lecisz z dwojgiem dzieci to masz prawo miec 2 wozki. pozatym dziecko powyzej 2 lat moze miec swoj bagaz podreczny.
Pozdrawiam !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok