Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
M L Bartlomiej Bryndza (3999 niezalogowanych)
679 Postów
AGNIESZKA M
(AGA76)
Wyjadacz
Mamuski Karolinka to profesjonalistka-wiem co pisze bo juz od dawna korzystam z jej uslugMam juz za soba u Niej dekoloryzacje,niejedne strzyzonko i henne brwi Polecam bo wartoJa jestem bardzo zadowolona A oprocz tego to mila i ciepla osobka i kawke tez robi przepyszna hehe Jej corcia Hania bardzo lubi dzieci wiec napewno sie ucieszy jak pozna nowe kolezanki lub nowych kolegow No ale o tym wszystkim najlepiej zebyscie sie przekonaly same osobiscie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
95 Postów
Karolina :)
(Karolina2)
Początkujący
dziewczyny podaję mój nr telefonu: 46 57 10 42
wszelkie pytania na priv albo telefonicznie ja mieszkam blisko kiwi, obok jest przystanek "Aamodt"
w weekendy moja córcia jeździ do taty więc jak z maluchami to zapraszam w tygodniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Beata B.
(BettiB84)
Wiking
Hejka dziewczyny - my tez mieszkamy w strømmen, i mamy w domu maluszka - roczna dziewczynke moze uda sie zorganizowac jakies spotkanie, to i moja bratowa (bo to jej coreczka) w koncu by nie musiala chodzic sama na spacerki
Moze wymienicie sie jakos nr telefonu ? Bedzie prosciej sie zdzwonic i dogadac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
hej to mój nr tel 9877797 Ala. Co prawda mieszkam w Gjerdrum, ale bywam w Strommen i na kawę, spacer chętnie się spotkam. Ja mam w domu 22 mc synka, tez się bardzo ucieszy na zabawy z koleżanką
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Beata B.
(BettiB84)
Wiking
Przekaze bratowce - pewnie sie ucieszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Beata B.
(BettiB84)
Wiking
Bratowa chetna jest do wspolnych wyjsc i spotkan z malenstwami, wiec jesli tylko ktoras z Was ma wolna chwile- dzwoncie albo piszcie smialo, Ola jest w domu praktycznie wiekszosc dnia (albo w okolicy na spacerku) i zajmuje sie malenstwem nr tel 450 75 071
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Maarzenaa)
Wiking
Hej mamuśki Ostatnio nie wyszło nam to spotkanie,ale trzeba jakieś nowe ustalić Może umówmy się na 16 marca na godzinę 12.00 w tym samym miejscu co wtedy Czy pasuje wam taka data i godzina??? jak nie to piszcie i ustalimy jakąś razem Pozdrawiam was wszystkie i wasze kochane maluszki Buziaki ,Marzena.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
Hej mi jak najbardziej pasuje chętnie przyjadę, tylko dajcie znac czy będziecie napewno, bo ja mam kawałek do strommen
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Kaja77)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
Hej dziewczyny co z tym spotkaniem w najbliższy piątek? piszecie się? dajcie znać
pozdrawiam Ala
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok