Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

mamy w klepp :) - Norwegia

Czytali temat:
mariusz jaruszewicz patryk kardynalczyk Katarzyna Dworniczak Monika ;) anna.nowak DorotaJ JasJasnieweski Kowalczyk Mimi5678 ogi308a (3151 niezalogowanych)
7 Postów
emilia w..
(zoneczka)
Wiking
Witam serdecznie! mieszkam w sandnes obecnie ale w pazdzierniku przeprowadzamy sie do klepp mam nadzieje ze mieszka tam jakaś młoda mamusia z która bedzie mozna sie spotkać na jakiś spacerek od czasu do czasu
) pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
d s
(dona1325)
Wiking
Ja mieszkam w Kleppe, mam dwie coreczki, jedna ma 7 lat a druga 2 tygodnie, jak bedziesz miala ochote sie spotkac to daj znac a priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
aneta skoczylas
(aneta_marysia)
Wiking
CZESC JA TEZ MIESZKAM W KLEPP TYLKO STASJON JAKIE 3 KILOMETRY MAM DO KLEPP MA DWOJE DZIECI DZIEWCZYNKA 6 LAT CHLOPCZYK 3 LATKA MOJ MEIL aneta_skoczylas@hotmail.com POZDRAWIAM ANETA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Ewelina .........
(Ewelinka)
Początkujący
Witajcie Mamy ja mieszkam w samym centrum koło rema1000 i mam synka Oliviera ma 11 miesiecy I chetnie sie spotkam na spacerki ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
aneta skoczylas
(aneta_marysia)
Wiking
SUPER KAWUSIA ZAWSZE MILE WIDZIANA )))TERAZ LECIMY DO POLSKI NA FERIR ALE WRACAMY MA POCZATKU MARCA MOZEMY SIE ZDZWONIC I UMOWIC NA SPACER Z DZIECMI MOJ TEL 47443120
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
aneta skoczylas
(aneta_marysia)
Wiking
POZDRAWIAMMM ANETA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Ewelina .........
(Ewelinka)
Początkujący
OK!! Udanego wypoczynku życzę ))!!! Odezwę się Pozdrawiam )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
emilia w..
(zoneczka)
Wiking
Witam mamusie ) nie było mnie troszke na mojej norwegii ja mieszkam w centrum klepp a ty Ewelinka to chyba sie z Navie spotkałyśmy co? nie wiem czy to ty ja mam córeczke ma 15 miesięcy powiem wam szczerze ze strasznie mi sie nudzi tutaj w srody czwartki piatki pracuje ale tak to jestem do waszej dyspozycji

Aneta-marysia udanych ferii ;D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Ewelina .........
(Ewelinka)
Początkujący
Hej ) No pewnie, że się spokałysmy )) zgubilam tel z Twoim nr (( i nie mialam jak Cię znaleść
To kiedy się widzimy????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
aneta skoczylas
(aneta_marysia)
Wiking
ZAWSZE CIEZKO SIE WRACA ALE COZ FERIE SIE SKONCZYLY I SZARA RZECZYWISTOSC WROCILA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok