Witam. Czy moze ktos ma namiary na polskiego albo norweskiego pediatre??? Nie mam juz sily na tutejszych rodzinnych lekarzy co nie maja pojecia jak leczyc dzieci...
Bardzo bylabym wdzieczna za pomoc
Ania
Bardzo bylabym wdzieczna za pomoc
Ania
1 NOK
Poszukujemy pracowników rozbiórkowych do projektu w Skien.