Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Permittering, prawo pracy czy zasiłki opiekuńcze podczas pandemii w Norwegii - adw Tomasz Nierzwicki - Norwegia

Czytali temat:
Dariusz Borowiec Bezkoronyjeszcze Marcin Pawlowski (1544 niezalogowanych)
1 Post
Marcin Pawlowski
(pugnacious)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Pawlowski
(pugnacious)
Wiking
hej, czy bedac na permitteringu50% moge pracowac wiecej niz 20godz w tyg i dalej dostawac dagpenger za pozostale 50? zostalem dzisiaj poinformowany ze mam wykonywac wszystkie swoje obowiazki, nie wazne czy zrobie to w 5 czy 7 godzin.moim zdaniem bedac na 50% skracany jest moj czas pracy o 50%, czyli automatycznie robie mniej, czyli tylko czesc swoich obowiazkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
grzegorz.l1974
(grzegorz.l1974)
Wiking
Czy firmy/osoby, które odpłatnie składają zaświadczenia o zasiłek-permittering mogą zrobić coś więcej niż ja?
Próbowałem dziś wysłać dokumenty pocztą, ale nie można bo Norwegia ma zamknięte granice. Nie mogę nic zrobić online, bo mam tylko MiniID. Zastanawiam się czy jest sens płacić komuś, kto może tyle co ja, czy jednak osoby będące na miejscu w Norwegii mogą coś więcej zrobić, rzekomo w moim imieniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok