Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dear Daddy Kochany Tatusiu pl - Norwegia

Czytali temat:
Adrian S Ewa Adam Ania ANIA Iga Starostka Cortez1 N arturgala90 Gała (1070 niezalogowanych)
13 Posty

(thor_larsen)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo Dear Daddy Kochany Tatusiu pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(thor_larsen)
Wiking
Przepiękna propaganda. Niestety niewiele osób potrafi czytać między wierszami i wyłapie prawdziwy kontekst. No ale lemingi się cieszą, że jest kampania przeciwko mowie nienawiści wobec kobiet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Iga Starostka
(Iguu)
Wiking
"dear daddy" które jest powtarzane wielokrotnie chyba sugeruje że apel jest głównie do ojców?! ja bym powiedziała że raczej do rodziców..... nawyki, zwyczaje, przyzwyczajenia, to co przystoi a co nie, większość naszych norm wynosimy z domu rodzinnego. dziecko chłonie wszystko jak gąbka, wypracowuje swoje zachowania, CHARAKTER. rodzice powinni chronić dzieci nie tylko przed zagrożeniem fizycznym... jeśli ojciec szanuje matkę dziecka, zwraca się do niej w sposób odpowiedni, czuły... dziecko wszystko koduje, jeśli jednak co chwile padają wulgaryzmy, krzyki, seksualność jest albo tematem tabu albo chlebem powszednim, bez tzw złotego środka, dziecko przesuwa swoje granice tolerancji myśląc że jednak tak może się zdarzyć, i pomimo że ten czy tamten mnie nazwał "szmatą", " zdradził, uderzył jednak mnie kocha, prawda? Drugą płaszczyzną tworzenia norm jest społeczeństwo, koledzy koleżanki, tutaj już tatusiowie się nie popiszą, ale nie można tracić czujności! Moim zdaniem główny apel tej kampanii PRACUJCIE NAD SOBĄ, ŻEBY NIECHCĄCY NIE PRZEKAZAĆ DZIECIOM TEGO CZEGO BYŚCIE NIE CHCIELI.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok