Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Niezwykły Świat - Norwegia - Droga Trolli - Norwegia

Czytali temat:
(883 niezalogowanych)
2 Posty
Grzegorz C.
(admin_gc)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do filmu Niezwykły Świat - Norwegia - Droga Trolli .
był tam ktoś? warto zobaczyć? może znacie jakieś inne ciekawe miejsca warte odwiedzenia i pstryknięcia kilku fotek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Witaj.Przepiękne widoki,możesz mi podać namiary na te okolice? Jeśli jesteś zainteresowany,to polecam Kjerag,Lysebotn i Preikestolen w Rogaland niedaleko Stavanger.
Pozdrawiam,Józef
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Dobry wieczór...teraz dopiero trafiłam na ten temat......i muszę się koniecznie pochwalić,że jechałam drogą Trolli...serpentynami...(o ile mnie pamięć nie myli, to jest ich jedenaście) na Trollstigen...jazda niesamowita...nie do zapomnienia...
Widok z góry przepiękny...a już żeby opisać wodospad Stigfossen...brak mi słów.
Naprawdę...warto wybrać się...i zobaczyć ten cud świata...

Pozdrawiam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Dariusz Krystosiak
(krystod)
Wiking
W tym roku będe niedaleko i grupa z którą jadę ma w planie "drogę Trolli" do przejechania ale moja żona coś chętna nie jestW ubiegłym roku wracając jako że mieliśmy już dość tuneli zdecydawała co by nie wjeżdżać do tego dłuuuuuuugiego tunelu na E16 tylko pojechać z Aurland drogą Fv243 (bjorgavagen) która jest starą drogą łączącą Oslo z Bergen.
Sam wjazd z Aurland na górę zrobił na niej takie wrażenie że mało mi uchwytu z podsufitki nie wyrwała a w połowie drogi stwierdziała że wysiada i idzie do tunelu piechotą bo ja i tak na tej drodze nie miałem możliwości zawrócenia.
Jeśli ktoś będzie jechał E16 a nie będzie się śpieszył i nie ma lęku wysokości to polecam Fv243.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok