Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sugestia-tematy przyklejone w działach - Norwegia

Czytali temat:
(6295 niezalogowanych)
25 Postów
Kuba Buba
(ElMagiko)
Wiking
Niniejsze forum jest na pewno potrzebne i przydatne, jednakże co rusz ktoś zadaje podobne pytania. Mnie chodzi chociażby o dział praca, podatki itd. Każdy, kto chce się dowiedzieć czegoś np. o rozliczeniach, możliwości używania polskiego auta, numeru personalnego, konta w banku itp zadaje takie pytanie, po czym albo zostaje zwyczajnie strollowany, albo najwyżej zobaczy tekst "było już tyle razy wałkowane, poszukaj se".

Czy nie można przykleić dobrze skonstruowanych wątków tak, aby każdy odwiedzający dział zajrzał sobie tam i nie zaśmiecał forum powtarzajacymi się pytaniami? Byłby wątek o autach, podatkach i rozliczeniach, te wątki mogłyby być oczywiscie, aktywne, pod warunkiem czyszczenia ich ze zbędnych offtopów, ewentualnie aktualizowano by informacje odnośnie zmian przepisów?

Wydaje mi się, że to poprawiłoby jakość tego forum. Sam zapytałbym chętnie o kilka rzeczy, ale nie chcę narażać się na trolling, którego widać tu sporo, niestety. Trzeba sie przekopywać przez zaśmiecone, stare wątki. Pozdrawiam administrację, liczę, że moja propozycja jest rzeczowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Nie może. nie byłoby nowych tematów i takiego ruchu na forum.
Jakby taki nowy zajrzał i znalazł co chciał to byłoby tylko jedno odświeżenie tematu, a tak nowy/stary wpis i flame który ma kilkaset odsłon....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
ElMagiko
Dla ciebie juz jest specjalny dzial: porady psychologiczne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Kuba Buba
(ElMagiko)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok