Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pilnie poszukuje mechanika - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski krzysztof kowal mart enty Kasia K mmxx . Nauka Transport Łukasz Ch krakusik Darek1234 Patryk Łojewski Michał Cejer Robert Hmmm (2739 niezalogowanych)
5 Postów
Michał Cejer
(MichalCejer)
Wiking
Pęknięta misa olejowa- w chwili robienia opcji work&travel lokalizacja to okolice Jondal, może uda się do Bergen lawetą dojechać, szukam mechanika. Ktoś coś? Dwaj załamani studenci, +47 47747647
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
sklejcie miske klejem do metalu albo pospawajciei jedzcie dalej. W tym kraju czesci ida ok tygodnia a koszt czasem moze przekroczyc wasz samochod. Panowie mlotek zeby wyklepac i spawarka u pierwszego lepszego mechanika napotkanego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Michał Cejer
(MichalCejer)
Wiking
A myślisz że nie zatarlem silnika? Ogólnie to nie ma już wgl oleju tam czyli nowy olej plus klejenie? Jechałem kilka km po tym uderzeniu od dołu i sali auto stanęło. Rozrusznik ruszał ale nie odpalil juz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
ja nie wiem czy nie zatarles czy zatarles ale macie 2 opcje

1. spawawacie miske, plus olej i probujecie, jutro jest wtorek wiec byle warsztat wam to zrobi, olej mozecie wlac bylejaki, nawet jako zlewki olejowe zeby kasy nie wydawac to zobaczysz czy dziala silnik, jak byla dziura to pompa olejowa utracila cisnienie

2. Auto na zlom gdyz to jest norwegia, wymiana silnika to ok 15 tys kr plus transport silnika ok 3,4 tys kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(RobertMDM)
Wiking
Jeszcze raz,uderzyłeś w coś po czym miska pękła,ty jechałeś dalej aż auto samo stanęło,tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Michał Cejer
(MichalCejer)
Wiking
Dokładnie droga była mega wąska i jechałem środkiem i miałem trochę rzeczy w aucie i słyszeliśmy stuk w podłoże, następnie z górki nie używałem za dużo gazu i jak było wypłaszczenie auto stanęło. Próbowałem odpalic bo nie widziałem co jest i kręcił ale nie odpalil. Wtedy wyszedłem na zewnątrz i zobaczyłem plamę oleju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(RobertMDM)
Wiking
Jakie auto?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(RobertMDM)
Wiking
Mało prawdopodobne aby silnik się zatarł.Jak już kolega wyżej napisał,w silniku panuje podciśnienie które owszem jest ale odpowiedzialne za smarowanie.Jesli to nowsze auto,może istnieć jakaś automatyczna blokada kiedy silnik nie ma oleju,jeśli starsze to zobacz pod auto czy aby tylko w miskę przywaliłeś,bo mogłeś tez zachacxyc przewody paliwowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Michał Cejer
(MichalCejer)
Wiking
Audi A6 C5, 110 koni, 2000 rok sedan. Udało nam się przeprawić do Torvikbygd i chyba załatwię lawetę do Bergen. Mógłby ktoś w Bergen pomóc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(RobertMDM)
Wiking
Poszukaj jakiegoś spotted na Facebooku,a nóż widelec się uda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok