Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kamil N TomekL Artur Tajny (2667 niezalogowanych)
11 Postów

(michal2903)
Wiking
i polskie i tutejsze , czasem sie nawet trafi jakis inny wiesz nie mam stalego serwera do grania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(michal2903)
Wiking
Bouli napisał:
to może jakieś wspólne łojenie w Enemy Territory dawno nie grałem, ale pamiętam że to raczej darmowe jest.


Wolfenstein ET??? hmmm a serwer masz jakis dobry?? jak tak to podaj IP
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Nudnik Szpilkez napisał:
Zuzu napisał:
Nudnik Szpilkez napisał:
zuzu mam xboxa i internet bezprzewodowy wpisywalem kilka razy haslo i zanic niemoge sie podlaczyc do neta dlaczego co jest nie tak???

Ja mam rodzaj szyfrowania WEP i śmiga z hasłem. WPA raczej odpada. Napisz jaki masz router to może coś poradzę (możesz też ustawić sieć niezabezpieczoną i dodać tylko te sprzęty po adresie MAC)
Oczywiście w większości routerów trzeba otworzyć porty bo wyskoczy komunikat NAT zmknięty da rade z tym grać ale słabo szuka przeciwników)


router niemam zielonego pojecia na co mam zwracac uwage przy tym router jest na parteze u moich gospodazy norgow bo to jest ich internet ale ja mam od nich pozwolenie gdybym chcial sobie tam cos ustawic he za tego neta tez nic nieplace ale niechcialbym czegos zepsuc
zuzu co robic bo np kupilem sobie ostatnio kino domowe ktore lapie wszystkie stacje radiowe z internetu zaraz po wpisaniu hasla odrazu zaczelo dzialac a xbox to zagadka



Czy twoja konsola widzi tą sieć podczas wyszukiwania? (zakładam że masz karte wi-fi do XBOX

Jeśli masz dostęp do tego router-a (dostępne z twojej wyszukiwarki internetowej) i znasz nazwę użytkownika i Hasło
(fabrycznie obie nazwy to ADMIN) to możesz sprawdzić jaki rodzaj szyfrowania sieci masz i wtedy można ewentualnie to zmienić. (lub wpisać ręcznie sieć)
Napisz jakiej firmy masz ten router i konkretny model to może coś znajdę ( poradze) bo teraz to jest to szukanie po ciemku.
Jescze można udostępnić połączenie sieciowe na twoim komputerze i przez niego sie połączyć. (dużo jest możliwości dlaczego to nie działa więc jak najwięcej informacji sie może przydać)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
Nudnik napisz jak twój komputer łączy się z netem (jaki soft, jaki rodzaj wifi, jakie szyfrowanie)

tu masz soft do skanowania i analizy sieci radiowych
http://wifi.wsiz.rzeszow.pl/artykuly,54,141,Programy_do_skanowania_sieci_dla_systemu_WINDOWS.html

tu konfiguracja xbox
http://www.onlinecenter.pl/Artykuly/Konfiguracje-Xbox-Live.html

możesz wpisać do konsoli adres mac karty sieciowej twojego kompa (punkt 2. Najczęściej zadawane pytania)
tylko przy próbie połączenia konsoli wyłącz wifi w kompie, jeśli na ruterku jest jakaś polityka filtrowania po adresie MAC a twój komputer śmiga na tym necie to znaczy że jego adres MAC jest uwzględniony w tej polityce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
Bouli napisał:
to może jakieś wspólne łojenie w Enemy Territory dawno nie grałem, ale pamiętam że to raczej darmowe jest.


michal2903 napisał:
Wolfenstein ET??? hmmm a serwer masz jakis dobry?? jak tak to podaj IP




nie, nie znam już dawno nie grałem, ale mogę postawić serwer ET jeśli jest kilku chętnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
a tak wracajac do tematu ja poginam w eudemons online (free to play, pay to win ) hehe na serwie london jak by ktos chcial jakas pomoc czy cus przy rozpoczeciu gry nick Flabier po uprzednim powiadomieniu tu na pw

a tak apropos ja ustawilem normoalnie (psp) router z konsola nie bylo zadnych problemow .... oprocz tego ze na kompie bylo ciezko skonfigurowac komp po norwesku ale w koncu doszedlem gdzie znajduje sie zmiana adresu na automatyczny moze i w Xbox tez takie cos potrzebuje zmiany ...hmm jak by ktos mial jakies giery na psp na wymiane bardzo chetnie sie wymienie hehe XD bo w ciagu niecalego tyg. skonczylem juz 5 gier heh a szkoda mi kasy na nowe pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Witam, gra tutaj ktoś w którąś część Call of Duty po sieci? Obojętnie nawet na jakiej platformie, no, może poza xboxem od którego się sztywno izoluję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kilex)
Wiking
Witam , ja o dłuższego czasu pykam w Call of Duty 2 , czasem w WaW , Battlefield 2 ,Cs souruce.
Chętnie zmontował bym jakąś ekipkę do cod2
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
krzysztof xxx
(mag052)
Wiking
ja gram w Solider of Fortune 1 jest to stara gra ale bardzo dynamiczna mam swoj klan i posiadam staly serwer jezeli ktos w to gre,ale raczej nie bo to starsza gra i bardzo fajna,ale jak by sie znalazla taka osoba to zapraszam na serwer
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
niko hejtfild
(niko_hejtfild)
Wiking
na ps3 moze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok