Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam firmy montującej ogrzewanie postojowe - Norwegia

Czytali temat:
ARTUR K Grzes malinowski Wojtek C Marek Pastuszka Darek Chudy Darekno Sławomir3 AdamV Czarek. (5207 niezalogowanych)
9 Postów
Michał Kołoszczyk
(Kołoszczyk)
Wiking
Samochody w Skandynawii zazwyczaj maja to montowane fabrycznie, a ja przyjechałem samochodem z Polski. W Polsce w temacie montażu ogrzewania postojowego znalazłem jednego dostawcę http://www.motointegrator.pl/s/lp-defa Nie wiedzieć czemu jest bardzo mało firm montujących takie urządzenia. Czy znacie takie firmy w Norwegii lub Szwecji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Janusz Dereń
(YaSIu)
Wiking
Kołoszczyk napisał:
Samochody w Skandynawii zazwyczaj maja to montowane fabrycznie, a ja przyjechałem samochodem z Polski. W Polsce w temacie montażu ogrzewania postojowego znalazłem jednego dostawcę http://www.motointegrator.pl/s/lp-defa Nie wiedzieć czemu jest bardzo mało firm montujących takie urządzenia. Czy znacie takie firmy w Norwegii lub Szwecji.
Bardzo wiele firm tutaj montuje ogrzewanie postojowe np. Defa - skąd jesteś??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Pawel M
(PawelM78)
Wiking
A jakie to auto?
Może masz już dogrzewacz silnika, który można w bardzo prosty sposób zaadoptować na ogrzewanie postojowe webasto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Mam vw touran z podgrzewaczem silnika.Jakie bylyby ewentualnie koszty zamontowania ogrzewania pstojowego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(wyspiarz)
Stały Bywalec
na kazdym warsztacie Ci zamontuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Kuba Niewiarowski
(VidkunQuisling)
Początkujący
Pewnie nie będzie to tania usługa...Jeżeli chodzi ci o ogrzewanie postojowe niezależne-zasilane paliwem z baku to może drogo wyjść.Sam mam Passata z grzałką w bloku silnika-zasilaną elektrycznie.Jest wyprowadzone gniazdo na 220v do kabiny-taka tańsza alternatywa ogrzewania niezależnego...można podłączyć zwykłą nagrzewnicę elektryczną...wystarczy wtyczkę od grzałki podłączyć przez Timer...Tyle,że pobiera prąd... Wejdż sobie na stronę WEBASTO lub DEFA...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Vidkun Quisling napisał:
Pewnie nie będzie to tania usługa...Jeżeli chodzi ci o ogrzewanie postojowe niezależne-zasilane paliwem z baku to może drogo wyjść.Sam mam Passata z grzałką w bloku silnika-zasilaną elektrycznie.Jest wyprowadzone gniazdo na 220v do kabiny-taka tańsza alternatywa ogrzewania niezależnego...można podłączyć zwykłą nagrzewnicę elektryczną...wystarczy wtyczkę od grzałki podłączyć przez Timer...Tyle,że pobiera prąd... Wejdż sobie na stronę WEBASTO lub DEFA...
Dzieki,pytalem w Polsce ikoszt takiego ogrzewania to ok 2000zl ze sterowaniem z zegarka i 3100zl jesli chodzi o sterowanie z pilota
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Wem, ze szukasz firmy w Norwegii /Szwecji. Ale w Polsce, jak bedziesz mial mozliwosc przejazdem, to w Szczecinie jest porzadna firma montujaca systemy ogrzewania postojeowego.
http://www.andrzejsemeniuk.pl
Polecam. Korzystalem z ich uslug przy montazu webasto. Dziala swietnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(nikitanikita)
Wiking
najtaniej bedzie pewnie w Polsce bedac przejazdem
tutaj koszt montazu moze byc ok 6-8tys nok plus koszt urzadzenia,czyli mozesz miec ogrzewanie fabryczne lub np webasto ceny rozne w zaleznosci od mocy,2kw ok 8500, 3.9 kw 12500 nok
mozliwy monataz,montujemy w jachtach i kampingach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok