Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Adam Kowalski KASIA x Kleofas Szymon Dąbrowski (2455 niezalogowanych)
7 Postów
Tomasz Marks
(tomo14858)
Wiking
Co innego uśmiech a co innego śmiech. Odnosi się do tego ze wg mnie to projekt jest podstawą a jest pomijany.

Twoje wnioski na temat mojej wypowiedzi też wywołują u mnie śmiech. Nic nie napisałem na temat norweskich zasad budowania domów, a napisałeś ze jestem ignorantem. Narazie to z chęcią zapoznam się z opiniami ludzi którzy budowę domu mają za sobą. Później ewentualnie się wypowiem na temat uregulowań prawnych.

To nie jest jedyne forum które czasem czytam, ale tylko na tym mnóstwo agresji, chamstwa i wyzwisk. Chyba nie o to chodzi na takim portalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
tomo14858 napisał:...tylko na tym mnóstwo agresji, chamstwa i wyzwisk. Chyba nie o to chodzi na takim portalu.
Forum to nie Instytucja doradcza , tylko jak nazwa własna mówi ... WOLNA DYSKUSJA ...
---
Nikt nikogo siłą nie trzyma , wytykasz Innym błędy , stosując podobne .
---
Jak dla Mnie , to możesz zamknąć ten temat i przejść na bardziej usłużne Forum .

---

Cyt:
..."Narazie to z chęcią zapoznam się z opiniami ludzi którzy budowę domu mają za sobą..."
---
A mógłbyś dopracować bardziej to pytanie !? .
Znaczy :
-budowę domu mają za sobą , jako tylko właściciele tychże , bez Udziału fizycznego ...?.
-budowę domu mają za sobą , jako bezpośredni i całkowici wykonawcy , od wykonania dokumentacji , poprzez fizyczne wykonawstwo , a jednocześnie są również i tego domu właścicielami...?.
- budowę domu mają za sobą , jednak jedynie jako generalni wykonawcy , na podstawie dostarczonej dokumentacji , materiałów i finansów od Właściciela domu ...?.
-budowę domu mają za sobą , ..............................................?.
-budowę domu mają za .......................................................?.
-budowę domu mają ...........................................................?.
-budowę domu...................................................................?.
-budowę ...........................................................................?.
-.......................................................................................?.
---
Od Innych wymagasz precyzji , a sam pływasz nieudolnie po warśiawśku ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Marks
(tomo14858)
Wiking
Brakuje to moderatora to mój komentarz do twoich wywodów. Forum ogólne w innej zakladce.

Tematem jest budowa domu w Norwegii i miło byłoby jakby znalazła się osoba która podzieli się spostrzezeniami na ten temat a nie czepianiem się . Aczkolwiek nikomu nie zabraniam - chyba ze moderatora ktoś zdenerwuje - pisania o wodzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok