Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

AUTO PASS - Norwegia

Czytali temat:
Sandra kamilowska mateusz białk Oliwia K (1216 niezalogowanych)
6 Postów
Da niel
(dankan)
Wiking
Prosze o pomoc... wyjechalem z norwegii dokladnie rok temu, zamknelem konta w baku i cala reszte ale zapomnialem o AUTO PASS mam auto na norweskich nr ktore zostawilem w Oslo ale ktos ukradl mi auto ppass nie wiem czy to mozliwe ale ktos jego uzywa i przyszedl mi rachunek zebym zaplacil za bramki. CHCE GO JAKOKOS ZLIKWIDOWAC przez INTERNET. Czy to mozliwe ? prosze o POMOC z góry dziekuje.... :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Pola P.
(Polesie)
Wiking
Ale jak ukradl ci to auto pass....wybil szybe i wyciagnal???tzn. zdjal z szyby???...bo auto pass ja mam na przedniej szybie przyklejone...i kto by sie fatygowal tylko po auto pass..ehhh cos krecisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Da niel
(dankan)
Wiking
poprostu moj samochod przez ostatnie pol roku byl nie uzywany a wczesniej jezdzil nim znajomy do konca ubezpieczenia ale zostawil go na parkingu i zaponial zamknac i wyniesli fotele, 2x komplety kol i wszystko co tylko sie dalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Przepraszam za pytanie
a czy policja nie zinteresowala sie tak zdewastowanym samochode bez foteli,przeciez u mnie jak na CPN dłuzej stoi na parkingu samochód to ludzie dzwonia przeciez policja ma twoje namiary a co wiecej moze sprawdzic kto sie poruszał bo maja na bramkach kamery z tego co sie orjentuje poprostu kolega pewnie kupil samochod i porusza sie na twoim auuto pasie a zglos na policje i zaraz beda wiedziec gdze przejazdzał i namiar rejestracji beda mieli i bedziesz wiedział kto sie posługuje twoim A,P Norweg napewno o tym wie ale polak to chyba rzadko który hahha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
robert x
(rosolak)
Wiking
chyba Cię kolega wyrolował
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok