Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
piotrek pietrzyk Tomasz Lang Agnieszka Będlin Michał W Ula Karwan Julita Papa Kajo5 Piotrek22 Maro2616 Maciej Trzcinski (4179 niezalogowanych)
11 Postów
Agata Dzięcioł
(cytryna)
Wiking
dzięki,mam na jutro pare kontaktów do mechaników,rano bede działac,a wieczorem napisze co i jak.jakby ktoś wiedzial mechanika w okolicach Nesoyi to prosze dajcie znac,autko potrzebne mi na czwartek a niestety odmawia posłuszenstwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
cytryna napisał:
dzięki,mam na jutro pare kontaktów do mechaników,rano bede działac,a wieczorem napisze co i jak.jakby ktoś wiedzial mechanika w okolicach Nesoyi to prosze dajcie znac,autko potrzebne mi na czwartek a niestety odmawia posłuszenstwa.
podobno w Kiwi mieszka ze dwoch... nigdy nie bylem u nich ale moi sasiedzi mowili ze mieszka sa tam mechanicy... jeden z nich skrzynie robil, sprzeglo wymienial... nie znam go osobiscie ae w kiwi go znaja na pewno....

pozdrowienia z Nesøi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Pål $$ Berg $$
(paulo003)
Wiking
zaprazsam paulobilverksted Honefoss ultvetveien 12
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
w Kiwi ostatnio robil Fjar ( nie mama pojecia po polsku jak sie nazywa- wy napewno wiecie lepiej) przy jednym kole poltora tygodnia. Oczywiscie za czesciami jezdzil eksik sam Drugiego niedalismy robic tylko pojechalam do innego mechanika. Ale zawsze mozna probowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
ansz75 napisał:
w Kiwi ostatnio robil Fjar ( nie mama pojecia po polsku jak sie nazywa- wy napewno wiecie lepiej) przy jednym kole poltora tygodnia. Oczywiscie za czesciami jezdzil eksik sam Drugiego niedalismy robic tylko pojechalam do innego mechanika. Ale zawsze mozna probowac
fjær - sprezyny )
napisalem ze wiem ze jest/sa tam mechaniory... nie stoluje sie tam, wiem ze sa...
a moj mechanik nie chce miec extra zlecen wiec nie podaje jego danych... specjalizacja: saab & GM..... zawsze pozniej problemy.. glownie z cena - rodacy mysla ze jak u polaka to od razu ceny polskie... place po norwesku a robote mam raz dwa... wszytsko tip top....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Z praktyki- cena wszedzie jest taka sama. Nie ma co szukac taniej, chyba ze u znajomego. Natomiast dokladnosc i czas naprawy - Tu sa bardzo duze roznice
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
ansz75 napisał:
Z praktyki- cena wszedzie jest taka sama. Nie ma co szukac taniej, chyba ze u znajomego. Natomiast dokladnosc i czas naprawy - Tu sa bardzo duze roznice

No to można by może coś napisać o tych różnicach?? gdzie totalna fuszerka, a gdzie jest ok.. albo przynajmniej nie tak źle..

Po to ten temat;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
powoli sie bedzie okazywac Jest jeden kolo DyreStorsenter, taki na gorce naprzeciw Viking. Tam robia dobrze , probuja na kase naciagnac i trwa bbbardzo dlugo. Inny jest na Rud obok Biltemy. Tam oszukuja strasznie. Jedyne dobre doswiadczenia mam z serwisow. Zarowno na Rud - skoda i na Slependen -WV .I ceny takie jak w malych warsztatach. Czyli - jeszcze nieznalazlam swojego mechanika i dentysty w tym kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Jasna napisał:
Mechanik, chodzi o ogólny przegląd, wymianę oleju itp.

WVej 1.9 tdi


a taki był ładny amerykanski......
do serwisu z gratem!
Ledwo z pl przyjechała, a oleju nie wymieniała......
heheheheheehhee
jak tam wrazenia, jak ceny w sklepach?
mam nadzieje, ze spokorniałąs kapke, bo live to nie to samo co mądrakowanie przed kompem.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
marianek73 napisał:
Jasna napisał:
Mechanik, chodzi o ogólny przegląd, wymianę oleju itp.

WVej 1.9 tdi


a taki był ładny amerykanski......
do serwisu z gratem!
Ledwo z pl przyjechała, a oleju nie wymieniała......
heheheheheehhee
jak tam wrazenia, jak ceny w sklepach?
mam nadzieje, ze spokorniałąs kapke, bo live to nie to samo co mądrakowanie przed kompem.....


..a bardzo dobrze sie nam mieszka i zyje, dzieki za troskę

... o wiele lepiej niż Tobie, bo w naszym przypadku rodzina jest w komplecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok