Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

uprawnienia na zuraw samojezdny hds koparka - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz Szelagowski Grzegorz Krupa (3412 niezalogowanych)
5 Postów
maciej s.....
(the one)
Wiking
witam wszystkich dopiro sie zalogowalem...tym co lubia macic w postach dziekuje a tym co chca pomoc zapraszam...tak jak w temacie posiadam wlasnie takie uprawnienia i doswiadczenie na nich grube)pytanie do was czy wie ktos jak takie uprawnienia moge sobie uwierzytelnic w norwegi bym dostal stosowne swiadectwo? wszystkim zyczliwym wielki dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Johnny Walker
(Moroklumpen)
Stały Bywalec
Cześć.
Jeżeli Ci nikt nie odpowie tutaj, to doradzę ze na Twoim miejscu zapytałbym w Fylkeskommune albo w Arbeidstilsynet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Moroklumpen napisał:
Cześć.
Jeżeli Ci nikt nie odpowie tutaj, to doradzę ze na Twoim miejscu zapytałbym w Fylkeskommune albo w Arbeidstilsynet


si si... fylkesman ci powie co i jak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Johnny Walker
(Moroklumpen)
Stały Bywalec
JLK21 napisał:


si si... fylkesman ci powie co i jak


Nie wiem co cię tak bawi i nie wiem co mu może powiedzieć fylkesman, ale przy fylkeskommune może chłopak znaleźć karriereveiledningssenter , a tam siedzą osoby szkolone w poradnictwie zawodowym. Chętnie pomogą w sprawach związanych z zawodem lub wykształceniem, ewentualnie podzielą się wiedzą gdzie konkretnie można daną sprawę załatwić oraz w jaki sposób, czasem nawet zaopatrzą interesanta w wydruk z najważniejszymi informacjami albo skierują do konkretnej osoby w innej instytucji.
Wiem, bo korzystałem z ich doradztwa nie raz. Pomagają za DARMO, trzeba się tylko umówić na konkretną godzinę.
Na stronach fylkeskommune trzeba szukać zakładki np. "Utdanning" albo "karriereveiledningssenter" tam powinny być namiary
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
jaj haj
(che)
Nowicjusz
Dajcie sobie spokoj z wypisywaniem bzdur typu Fylkesmann i.tp
Zeby uznac polskie uprawnienia/certyfikaty skontaktuj sie z Arbeidstilsynet i tam dowiesz sie jak to nalezy zalatwic
tu masz link do stronki :
www.mef.no/ikbViewer/page/mef/startside/...?p_document_id=72307
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
maciej s.....
(the one)
Wiking
dzieki panowie za pomoc...zaczne od tego ze nieznam norweskiego a z tego co widze wiele ze stron sa tylko po norwesku albo ze skrucona wersja angielskiego...CHE sprawdzilem tego linka wydaje mi sie musze do nich napisac...ta reszte informacji tagze sprawdzalem ale po norwesku...tak czy innaczej dzieki panowie bede szukal dalej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
maciej s.....
(the one)
Wiking
a tak generalnie chcialbym znalesc prace na zurawiu samojezdnym w norwegi...znam angielski w stopniu calkiem niezle obecnie pracuje polskiej firmie zajmujaca sie budowa mostow...pracuje na liebherr...jesli ktos ma jakies pomysly gdzie moge szukac...informacje o jakis inwestycjach miejsce niema znaczenia...z gory wielkie dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
[quote]the one napisał:
a tak generalnie chcialbym znalesc prace na zurawiu samojezdnym w norwegi...znam angielski w stopniu calkiem niezle

Gorzej z polskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
maciej s.....
(the one)
Wiking
optimus-zgadza sie dobrze niejest ale zrozumiales don't ya? jesli zrozumiales to napisz cos na temat if you can...dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
the one napisał:
optimus-zgadza sie dobrze niejest ale zrozumiales don't ya? jesli zrozumiales to napisz cos na temat if you can...dzieki

Yes i don't eleven o'clock Bez urazy ale co mnie kurwa moze obchodzic dzwig?
tyle co hydraulika kran
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok