Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

turystyka - Norwegia

Czytali temat:
(670 niezalogowanych)
11 Postów
zbigniew xxxxxx
(zeus42)
Wiking
witam czy moze mi ktos napisac co warto zpbaczyc w stavanger i okolicy,jak dojechac jakie sa ceny.mieszkam w sandnes i stad bede sie poruszal samochodem.a moze stworzymy jakas grupe chetna do zwiedzania moja poczta zbysiulek41@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
zeus42 napisał:
witam czy moze mi ktos napisac co warto zpbaczyc w stavanger i okolicy,jak dojechac jakie sa ceny.mieszkam w sandnes i stad bede sie poruszal samochodem.a moze stworzymy jakas grupe chetna do zwiedzania moja poczta zbysiulek41@wp.pl

Eeee.. no to faktycznie wyprawa..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Tysia323)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
www.regionstavanger.com/no/ATTRAKSJONER/

ej ale z Sandnes do Stavanger to rzut beretem, chyba nie trzeba planowac przez tydzien wycieczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
No a niektórzy to się strasznie dziwowali jak taki inny Krzysio prosto z mostu napisał o co chodzi. W dodatku co poniektóre blondies to się w ogóle nie mogą połapać o co idzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
dobrze jasta zes ty ogarniety i zawsze wiesz o co biega
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ania_s napisał:
dobrze jasta zes ty ogarniety i zawsze wiesz o co biega
no chyba się w końcu aniuś połapała o co zbysiulkowi chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
zbigniew xxxxxx
(zeus42)
Wiking
chodzi mi o to zeby stworzyc poznac ludzi chetnych do wspolnych wypraw nie tylko po stavanger ale moze gdzies dalej w glab norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcoo)
Wiking
ja się wybieram na Lofoty i Wyspy Owcze....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
W dniach 7-10.05 ja i moich 3 kumpli bedziemy chcieli pobuszować po rejonie Stavanger (tanie bilety z wizzair :]) i najlepiej bedzie przejść do rzeczy - czy znalazłaby się jakaś życzliwa duszyczka która 8 maja by nas chciała oprowadzić po mieście ? W następnych dniach uderzamy w kierunku Storavatnet i tam nie będziemy już chyba nikogo wyciągać (no chyba że sie znajdą chętni... ). Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok