Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
kondzior Chmielowiec (2793 niezalogowanych)
10 Postów
Michu xxx
(Perkele)
Wiking
Za dużo głupich książek się kolega naczytał a teraz pierdoli od rzeczy. Każdy robi w życiu to co chce i tylko faszysta taki jak ty może oceniać ludzi z góry to że czegoś nie rozumiesz nie znaczy że jest głupie tylko na odwrót... Wpisz pl.wikipedia.org/wiki/Tatua%C5%BC Tatuaż to się dowiesz że to dzieło sztuki bo jeszcze mało kolega wie... Pozdrowienia dla jasta102
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Magda Rozwałka
(magda.g84)
Wiking
ja robiłam tatuaż u Kuby i jestem zadowolona
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
magda.g84 napisał:
ja robiłam tatuaż u Kuby i jestem zadowolona
no i o to chodzi, żeby klient był zadowolony
czy to jak mu zbrojarz-tynkarz wydziarga zygzaka na łydce
czy jak zakupi ćwierć kilo pasztetowej w TESCO i popije ciepłą polska wódką
jedna i druga strona zadowolona
ALLELUJA
i do przodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Paula Derkacz
(Pianistka)
Wiking
Jeśli ktoś wejdzie na profil kolegi i zobaczy jego galerię, zrozumie, dlaczego ten pała nienawiścią do tatuażystów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
Nowicjusz
o norweskim studiu zapomnij znam norwegów co wyjezdzaja do stanów i kanady i robili bo taniej pracuje z norkiem co ma triballa na całej rece dla mnie to taki sobie bardzo grube linie po 4 cm i zapłacił 29 000 tys koron godzina tatuazu kosztuje 2000 koron iale nie wiem czy jest róznica miedzy kolorem a czarnym tylko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Mojego kumpla z Sandnes znajomy przyjezdza w marcu/ kwietniu Będą otwierać salon Widziałem prace tego gostka na kumplu i swierzaka na ramieniu u jego zony, bardzo ładna praca z żywymi (soczystymi) kolorami. Mogę dowiedzieć się więcej co i jak i kiedy dokładniej Napewno będę pierwszy do dziargania, to juz ustalone!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok