Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

pomysł na ciekawe wycieczki w okolicy - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Kamil Gr Waper 28 (922 niezalogowanych)
13 Posty
Wiking
Ma ktos ciekawe propozycje na wycieczki w okolicy w promieniu max 100km..?we wrzesniu przyjedzie do nas rodzina ale wiekszosc miejsc juz widzieli tzn: wiekosc plaz w okolicy,Stavanger centrum,Madla 3 miecze,Dalsnuten,Frafjordy,Månafossen,Preikestolen...znacie jeszcze jakies piekna miejsca?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Utstein Kloster i pozostalosci wioski wikingow na wyspie Mosterøy, Rekonstrukcja domkow wikingow na Ullandhaug. Kjeragbolten i lokalnie atrakcje, jak jaskinie na plazy kolo Kverneviku itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
Dzieki napewno sprawdze ktores z tych miejsc moze macie jeszcze jakies pomysly?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
Dzieki napewno sprawdze ktores z tych miejsc moze macie jeszcze jakies pomysly?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
grzechu73 napisał:
Mam ciekawy pomysl mozna do mnie na rybki przyjechac piekne krajobrazy rybki gwarantowanemozna przezyc wedkarska przygode wedki sprzet wszystko jest. prowadze tego typu dzialalnosc polowy ryb i wycieczki wedkarskie pomoge zrobic filety mozna zamrozic do domu zabrac do polski 150 koron od osoby jestem niedalego bergen 150 koron od osoby dzieci gratis tel 477 23 783


Jak trofea

PS
Chyba Ci przecinki i duze literki uciekly gdzies
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Mam pytanko odnośnie tych jaskiń w okolicach Kverneviku. Jak duże one są? Ktoś może napisać coś więcej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok