Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Witam! - Norwegia

Czytali temat:
ASIA BRODZICKA (914 niezalogowanych)
7 Postów
Wiking
Szukam pracy-w Stavanger i okolicy.opieka nad dziećmi,sprzątanie,jako pomoc na kuchni,pielęgnacja ogrodu.pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Ewa Żółtowska
(Ewula123)
Początkujący
Nie musisz szukać w Norge w Polsce sezon trukawek tam masz pewną prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Karolina S.
(Karo08)
Wiking
Udało sie cos znaleźć??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Jest dosc sporo ogloszen w resturacjach przy brygge praca zazwyczaj na sezon.
Wiem ze potrzebuja do Dolly Dimples w centrum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ewula123 napisał:
Nie musisz szukać w Norge w Polsce sezon trukawek tam masz pewną prace

Ewula, to pewnie pracuje przy tych truskawkach w Polsce. To niech Ewula moze poda ile tam mozna zarobic przy tych truskawkach w Polsce ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
dziękuję za pozytywny odzew . niczego na razie nie znalazłam . cv poroznoszone po różnych firmach - nigdzie nie odmówili , ale też niczego nie obiecywali . ludzi masa , każdy chce pracować i trudno się dziwić ,że wszystkie wakaty znikają jak kamfora ! dziękuję pani Ani82 - dowiem się tam na pewno. a za Karo08 trzymam kciuki - nie bierz go siebie złośliwości - na forum są ludzie którzy mają lepiej , ale czy zawsze tak mieli? czy od początku mieli z górki ? pewnie spadnie na mnie gradobicie .... każdemu przecież wolno się tu wypowiedzieć . POZDRAWIAM WSZYSTKICH - I TYCH ZA I PRZECIW !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Karolina S.
(Karo08)
Wiking
Nie biorę do siebie złośliwości poprostu widać ze czasami polak polakowi gorszy niż obcokrajowiec Wzajemnie trzymam kciuki Obyśmy sie spotkały w jednej firmie oczywiście w roli pracowników
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok