Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak znaleźć pośrednictwo pracy i jak zdobyć ofery - Norwegia

Czytali temat:
zuzan2 (787 niezalogowanych)
2 Posty

(MACIEK83)
Wiking
Witam wszystkich. Proszę o jaki kolwiek namiar na pośrednictwo pracy, albo w jaki sposób mogę znaleźć jakie kolwiek oferty pracy w Haugesund, SStavanger. Z góry wam dziękuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
MACIEK83 napisał:
Witam wszystkich. Proszę o jaki kolwiek namiar na pośrednictwo pracy, albo w jaki sposób mogę znaleźć jakie kolwiek oferty pracy w Haugesund, SStavanger. Z góry wam dziękuje i pozdrawiam
Na stówkę w Stavanger jest Adecco
maps.google.pl/maps/place?source=ig&hl=pl&rlz=&lr=&um=1&ie=UTF-8&q=adecco+stavanger&fb=1&gl=pl&hq=adecco&hnear=stavanger&cid=12116631764066104312
Oni są wszędzie
Możesz poszukać też w NAV'ie ofert pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Emilia Malarska
(Milka123)
Wiking
Ja równierz proponuje Adecco. Sama dostałam ofertę pracy w Stavanger, za ich pośrednictwem. Jest jeszcze Job Zone, Losang badz strony internetowe typu finn.no, gdzie znajdziesz dużo ofert. Chodz myślę, że szukanie pracy na własną rękę wyjdzie ci tylko na kożyść i radzę nie przywiązywać się do jednego miasta. Bedzie ci bardzo trudno jeśli nie mówisz po norwesku, ale nie łam sie....W biurach pośrednictwa równierz będą wymagali znajomośi języka, ale nie daj się zbyć!
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
ciezko,ciezko...
moj wujek szukal na terenie stv(fachowiec plus angielski) we wszystkich posrednictwach(non stop ich nachodzil) pol roku i guzik z petelka
tak jak mowi Mika,jezeli szukanie pracy bedzie sie przedluzac bierz pod uwage zmiane miejsca zamieszkania
jest zima,swieta tuz tuz,najgorszy okres na szukanie pracy,a wieksze miasta sa oblezone przez obcokrajowcow
jakiej pracy konkretnie szukasz?
liste wszystkich okolicznych agencji dostaniesz zdaje sie w navie,bo wiem,ze rozdaja bezrobotnym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(MACIEK83)
Wiking
Nieznając języka norweskiego to nie ma za dużo co wybrzydzać chodziło by mi, o pracę w sklepie lub stacji benzynowej tak na początek żeby się wkręcić. Dzięki serdecznie wam wszystkim za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
hmm,no akurat w sklepie i na stacji benzynowej nie liczylabym na posade bez norweskiego
przelec sie po dyskontach i supermarketach,moze maja braki kadrowe do wykladania towarow na polki
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
sprobuj - asko.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Emilia Malarska
(Milka123)
Wiking
Zajdz do pośrednictwa pracy i postaw na swoim, tak jak ja to zrobiłam.
Po kilkudziesięciu próbach w koncu zaszłam czerwona ze złości i powiedziałam, że nie bede mówic po norwesku jesli nie mam pracy. Powiedziałam też, że sama zapłacę za swój kurs, tylko niech dadzą mi szansę.Udało się...ale rozniosłam ok 150'ciu kopii cv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
zapytaj w sklepach kiwi lub rema1000 , tam mozna zalapac sie na ukladanie towaru, nie sa to wielkie pieniazki ale moze pozwola ci przeczekac okres szukania stabilnej i konkretnej pracy, no i nie jest potrzebny norweski, wystarczy angielski...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok