Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Elektrykowi pilnie:))))) - Norwegia

Czytali temat:
Barbara Kopeć (1579 niezalogowanych)
7 Postów
Łukasz M.
(czarnyukasz)
Wiking
Szukam pilnie pracy w zawodzie elektryka/automatyka mam bardzo duze doswiadczenie oraz uprawnienia... Wiecie moze cos na temat jakiejś pracy w stv??? odwdzięczę się)))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
czarnyukasz napisał:
Szukam pilnie pracy w zawodzie elektryka/automatyka mam bardzo duze doswiadczenie oraz uprawnienia... Wiecie moze cos na temat jakiejś pracy w stv??? odwdzięczę się)))

jesli masz uprawnienia DSB to nie rozumiem dlaczego szukasz pomocy na forum...na rynku pracy jest bardzo duzo ofert w tym zawodzie...ale jesli ich nie masz to możesz zapomniec o Norwegii,wszędzie są wymagane....wiem bo moj kolega próbował zatrudnic sie bez nich...no i niestey lipa...a facet ma 20 letni staz i kupe kursów doszkalających...no ale zycze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Łukasz M.
(czarnyukasz)
Wiking
tak wiem jest dużo ale szukam stałej pracy na miejscu w stv.... najezdzilem sie po tunelach, mleczarniach tine itp i chetnie bym cos spokojnego na miescu wybrał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
czarnyukasz napisał:
najezdzilem sie po tunelach, mleczarniach tine itp i chetnie bym cos spokojnego na miescu wybrał
to ty drogowcem jestes, mleczarzem czy elektrykiem bo sie ku**a zgubilem.....
w Norwegii elektrycy pracuja na kasie w sklepie a mechanicy samochodowi sa kieorwcami autobusow.....
ja jebie ale teraz gamonie tu zjezdzaja....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Łukasz M.
(czarnyukasz)
Wiking
Koleżko Yatsek nie wiem czego ty oczekujesz od zycia i mowiac "gamonie" zapewne wiesz sam po sobie <brawo> Do krytyki i mądrowania to kazdy pierwszy tylko jak go nie dotyczy! Nie wnikam jakie jest twoje wyksztalcenie i czy jestes grabażem-dekoratorem wnetrz albo co gorsze klaskałes u Rubika na 3/4 etatu a teraz wielkiego pana udajesz bo posiedziales jakis czas na cykliniarce w Norwegi i udajesz panisko wielkie! No sory a skoro jestes tak ograniczony ze nie wiesz co robi sie w tunelach z instalacji elektrycznych badz automatykę zakładów przemysłowych to raczej nie mamy o czym rozmawiać!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
www.finn.no/finn/job/fulltime/result?key...aId=20012&sort=0


jest tego trochę więc nie wiem w czym problem????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
czarnyukasz napisał:
Koleżko Yatsek nie wiem czego ty oczekujesz od zycia i mowiac "gamonie" zapewne wiesz sam po sobie <brawo> Do krytyki i mądrowania to kazdy pierwszy tylko jak go nie dotyczy! Nie wnikam jakie jest twoje wyksztalcenie i czy jestes grabażem-dekoratorem wnetrz albo co gorsze klaskałes u Rubika na 3/4 etatu a teraz wielkiego pana udajesz bo posiedziales jakis czas na cykliniarce w Norwegi i udajesz panisko wielkie! No sory a skoro jestes tak ograniczony ze nie wiesz co robi sie w tunelach z instalacji elektrycznych badz automatykę zakładów przemysłowych to raczej nie mamy o czym rozmawiać!
przeyczytaj swoj pierwszy post.... wychodzi na to ze szukasz pracy idac bezposrednio na obiekt (budowa) a nie do firmy wykonujacej instalacje... do gotowych obiektow to raczej tez nie ma co bo to pozniej serwis ogarnia ale tez juz pewnie wiesz... a jak chcesz ciepla robote w kapciach to zostan w jakims hotelu vaktmesterm i bediesz mial robote na miejscu.... albo zostan elektrykiem stoczniowym.... ale oczywiscie Ty to przeciez wszystko wiesz.....

jakbys znal norweski i dobre papierki to moglbys zmieniac prace jak rekawiczki i bedac elektrykiem nie mialbys wiekszych problemow.... a skoro marudzisz to dlatego wnioskuje tak jak wnioskuje....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Paweł Dudek
(pawel0381)
Wiking
Witam wszystkich na forum !!!
Kolego Yatsek z całym szacunkiem dla Twojej osoby ale nie ogarniam Twojego słowotoku i zastanawiam się dlaczego wypowiadasz się w tematach (ten nie pierwszy) o których zdaje się że nie masz zielonego pojęcia. Kolejna uwaga do niektórych użytkowników.
Będąc czy to w Anglii czy Niemczech nawet ZEA zauważyłem jedną naszą przywarę narodową. Polak za granicą "łyknąwszy" powietrza na obczyźnie traktuje drugiego Polaka jak jakiegoś natręta.
Wszędzie gdzie byłem to gdy ktoś z Polski czy nawet Polak mieszkający w danym kraju na wszelkich forach internetowych sprowadzany był do zerowego poziomu.
Jak można się wypowiadać o kimś jak go się nie poznało.
Po drugie to odpowiedz mi na pytanie jakie muszę mieć papierki tutaj żeby zmieniać pracę jak rękawiczki? Tylko nie odpowiadaj mi że DSB bo to każdy elektryk powinien mieć. Ale znam Polaków tutaj w Norwegii co nie mają DSB a pracują z naszym SEPEM co można dostać za przysłowiową flaszkę.
Więc jak masz udzielać bezsensownych odpowiedzi to nie pisz dla dobra pytającego. Bo to forum "trolii internetowych" nie potrzebuje. To będzie dla dobra ogółu użytkowników.
Do kolegi pytającego jeśli chcesz konkretnej odp. to napisz kilka szczegółów jakie masz uprawnienia jaki znasz język, ile lat praktyki masz i przy czym pracowałeś. Bo to że jesteś elektrykiem i automatykiem to zrozumiałe ale najważniejsza jest praktyka.
PS: A jak chcesz zobaczyć prawdziwego "gamonia" to nic trudnego spójrz w lusterko. No wybacz nie znam Cię i może nie powinienem ale po tym jak piszesz i co piszesz to jest oczywiste.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
pawel0381 napisał:
Po drugie to odpowiedz mi na pytanie jakie muszę mieć papierki tutaj żeby zmieniać pracę jak rękawiczki? Tylko nie odpowiadaj mi że DSB bo to każdy elektryk powinien mieć. Ale znam Polaków tutaj w Norwegii co nie mają DSB a pracują z naszym SEPEM co można dostać za przysłowiową flaszkę.
Więc jak masz udzielać bezsensownych odpowiedzi to nie pisz dla dobra pytającego. Bo to forum "trolii internetowych" nie potrzebuje. To będzie dla dobra ogółu użytkowników.

SEPowskie to i ja mam (zdaje sie ze byly wazne do hmmmm) i nigdy nie byly mi potrzebne... a te Twoje cwaniaki to niech bajeczki pisza... zadna firma elektryczna ich nie przyjmie bez DSB!!! fuchy moga sobie klepac na lewo i prawo ale nie na legalu.... jakbys mial normalnych kolegow ktorzy pracuja w zawodzie elektryka to nie nagadaliby Ci glupot.... mieliby norweskie papiery i pracwliby normalnie.... i tyle w temacie... i nie musze opisywac tego czlowiekowi ktory ma znajomych co mowia ze nie trzeba bo za ciezka droge przebylem ze swoimi papierami zeby ot tak sie dzielic z tymi informacjami ludkom z pierwszej lepszej lapanki...

ps. a gamoniem jestes Ty bo wybrales UK i DE zamiast od razu przyjezdzac do NO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Paweł Dudek
(pawel0381)
Wiking
Kolego widzę że nie ma z kim rozmawiać. Powiem Ci tylko tyle że Ty znasz norweski rynek tak jak polską kulturę w rozmowie. Ale to Twój problem nie mój...
A jeśli chodzi o Norwegię to nie "rajcuj" się tak lepsze kokosy są w Emiratach. A ja pracuję tam gdzie dobrze płacą. Stawki godzinowe mnie nie obchodzą ale co Ty o tym wiesz zwiedź trochę świata to się dowiesz...A nie przyjechałeś do Norwegii i cwaniaczka zgrywasz bo zarabiasz 180- 220 koron na godzinę Ja na godziny nie pracuję.. A firma jest legalna. A i jeszcze kolego do Twojej wiadomości można pracować z brygadą ludzi co część ma SEP część DSB jak byś znał przepisy prawne to nie robiłbyś wielkich oczów. A jeszcze jedno bo tego też widzę że nie wiesz. Mając SEP i będąc w Polsce bez trudu DSB zdobędziesz nie ruszając się z Polski ale Ty ciemny jesteś i srasz w stołek żeby Polaków się nie nazjeżdżało za wielu bo robotę Ci odbiorą
A jak dla Ciebie DSB to jedyne uprawnienia i papierki związane z tym zawodem to nie doinformowany jesteś...i nie ma o czym nawet z Tobą rozmawiać... Bo po tym co piszesz to z Ciebie taki elektryk jak koziej dupy trąba...
Miłego dnia kolego
Pozdrawiam serdecznie
PS: Do kolegi Wikinga jak miałeś do czynienia z automatyką w rozdzielniach wysokich napięć to odezwij się bo szukam kogoś do zespołu. 250 koron za godzinę z tym że robota w okolicach Oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok