Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Hydraulik-Stavanger-stawki/h - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka dlugosz SAAB SAAB Jagodaanna2 Mateusz Terny Krzysztof J DreamWorks Consulting Max- Grzegorz Melcer (2787 niezalogowanych)
35 Postów

(dj68)
Nowicjusz
Witam rodaków , wybieram się na zarobek do Stavanger jako hydraulik , czy ktoś się orientuje jakie są stawki w mojej branży ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Masz już nagraną pracę czy dopiero będziesz szukał?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(dj68)
Nowicjusz
Cześć.
Praktycznie mam nagraną , tylko nie chcę dać ciała ustalając stawkę , żeby się nie wygłupić za mało jak i nie palnąć za dużo , moześz coś na ten temat powiedzieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
z doswiadczeniem ale bez jezyka... hmmm ciezko... okolice 180-190 tak bym Ci rozpial widelki... ale przy braku norweskieg i na poczatek to i 170nok nie jest stawka jakas krzywdzaca.... jak pobedziesz w NO dluzej i bedziesz juz gadal po norwesku to ponizej 200 nie schodzisz....

i czasami mniejsza stawka o 5 nok na godzine oznacza lepsze narzedzia i lepszy komfort w pracy itd.. albo masz 200 i komplet narzedzi, wszytsko nowki, dodatki, wycieczki, 5 tygodni urlopu, darmowa kawe, zwracane km za dojazdy, premie itd... albo daja 230 i terminy, terminy.. terminy i do tego wkretarka ze zjaranym sprzeglem, dwa klucze nastawne, jeden plaski i srubokret..... wiertarka we wspolnej skrzyni z narzedziami.... i wez pracuj..... jak pobedziesz dluzej w NO to zrozumiesz....

powodzenia

ps. papiery tlumacz na norweski - tylko czeladnicze albo po szkole.... jakies kursy itd to moga byc no angielsku.... a i tak zrobia Ci tu swoje kursy pewnie SEPowskie to nawet zapomnij ze je masz... tu tylko elektryk podlacza pompy a jak sie spodoba w NO - zrobisz sobie svenna i zobaczysz ile daje papier
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Seweryn Szmuc
(sewek3544)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok