witajcie jest w rogoland elektryk samochodowy ktory by mi pomogł podłączyc podgrzewanie siedzen w touranie mam wszystkie czesci do tego potrzebne prosze o pomoc mieszkam na sola(blisko stavanger)andrzej
14 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Witaj, Szukam nowego miejsca do życia i pracy, bo fabuła w Polsce właśnie zakończyła sezon. Kilka słów o mnie; Techniczno-operacyjny człowiek od zadań specjalnych — zawodowo pilnuje, żeby budynki działały, wykonawcy odbierali telefony, a rzeczy oznaczone jako „pilne” nie zamieniały się w katastrofę budowlaną. Doświadczenie zdobyte przy dużych obiektach komercyjnych, środowisku przemysłowym oraz projektach związanych z konstrukcjami ...