Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uznanie diplomutdeling z Polski w Norwegii . Pedagogika. - Norwegia

Czytali temat:
anna Anna Hubert $ Marcin A agnieszka fuchs siawek slawek Zofia C tampeza tampeza natalia MojaNorwegia Olga Wlodarska patrycja6oo6@wp.pl Łukasz Ch David Konieczny Rysiek ryszard (1928 niezalogowanych)
5 Postów
Zofia C
(Blomst)
Wiking
Moze ktos ma doświadczenia w tym temacie, Pedagogika z PL , a pedagogisk leder tu. Wiem jak to wyglada w teorii, ale interesuje mnie jak to w praktyce wygląda Ile czasu zajmuje, co ze studiepoeng, jak na polski dyplom patrzą pracodawcy ? Mam na myśli licencjat, 3 letnie studia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Marcin A
(marcinangel)
Wiking
czesc. moge Ci kilka slow napisac o moim przypadku. Nokut przyznal mi 300 punktow. Zdalem pisemny egzamin potwierdzajacy znajomosc jezyka i na tej podstawie UDIR przyznal mi godkjenning podpierajac sie 300punktami z NOKUT. JEsli chodzi o doswiadczenia z pracodawcami to wyslalem pelno podan ale zawsze nosem krecili,ze nie mam doswiadczenia w norweskiej szkole. Domniemam ,ze wola zatrudnic mniej wykwalifikowanego ,,swojaka,, niz np mnie. Pracowalem jako nauczyciel w pl ale to nie wystarczy. JEsli chodzi o papiery to mi chyba przyslali po 4 miesiacach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Marcin A
(marcinangel)
Wiking
A jeszcze zapomnialem dodac, ze jesli nie beda mieli wyboru to masz szanse- trzeba probowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Zofia C
(Blomst)
Wiking
A moge zapytac jaki tytuł dokładnie miałeś na dyplomie i jak dawno mniej więcej to było?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Marcin A
(marcinangel)
Wiking
Pedagogika zdrowia z wychowaniem fizycznym, NOKUT- 2013 , Udir-2015. otrzymałem kroppsøvingslærer, morsmålslærer i spesialpedagog
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok