Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pytanie? - Norwegia

Czytali temat:
(828 niezalogowanych)
24 Posty
Jarek Blum
(Jaro1970)
Wiking
Czy to prawda ze w Norwegi dla dzieci szkoly daja ksiazki, zeszyty itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Ewa Kasprzyk
(ebkas)
Nowicjusz
Dzieci dostają ksiązki i zeszyty. Moja mała dostała cały komplet książek do domu. Jeden ma w szkole a drugi w domu. To dlatego, że nie znała języka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
nie tylko dla tego ze nie znała jezyka w norwegi nauka jest bezpłatna z naciskiem na bezpłatna dzieci w szkole dostaja wszystko łacznie z korepetycjami !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Dodać tylko należy, że owszem nauka szkolna oraz wszystkie potrzbne materiały dostarcza szkoła, ale godzin lekcyjnych jest niewiele, ok 4 dziennie, więc pracujący rodzice dzieci do 9 lat muszą pomysleć o SFO, czyli świetlicy, która w pełnym wymiarze godzin kosztuje tyle, co przedszkole, czyli ponad 2 tys średnio za miesiąc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
u mnie 3200kr ale dziecko ma w tym pomoc w odrabianiu lekcji pełne wyżywienie 4 lekcje smolltryn ma tylo 3 dni w tyg pn sr piat tak jest ustalone przepisami wt i czw 6 lekcji no i trzeba jeszcze płacic za autobus jak ktoś korzysta ok 12kr vegen

a cene sfo zalezna jest od opcji jaka wybiezesz opcje powinny byc podane w bygdabladet badz hjemmebrev ktore co kwartał szkoła przysyła do domku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
u nas szkoła daje sieciówki dla dzieci jak dojeżdżają autobusem i codziennie przychodzi pani i zbiera wszystkie dzieci z przystanku i prowadzi do szkoly a później odprowadza po lekcjach na przystanek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Czesc
Dzieci w szkole norweskiej maja prawo do wypozyczenia wszystkich potrzebych do nauki ksiazek na aktualny rok szkolny - pod koniec roku zwracaja ksiazki spowrotem do szkoly ( z wyjatkiem ksiazek jednorazowych - n.p. ksiazki do norweskiego , matematyka 1-4 klasa); w szkole dostaja tez za darmo zeszyty, olowki,linijki itp.
Jezeli masz jeszcze jakiespytania o szkole to moge ci na pewno pomoc bo sama pracuje w norweskiej szkole juz od 15 lat jako nauczycielka m.in.jezyka norweskiego
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok