Witam wszystkich forumowiczów!

Poszukuję korepetycji z norweskiego w Oslo.

Obecnie ukończyłem dwa kursy w szkole językowej A1 oraz A2 - Beginner Norwegian (Spor 2),
podczas, których zrezaliowano materiał z książki "På Vei".

Potrzebuję korepetycji, ponieważ chciałbym płynnie mówić oraz powtórzyć zrealizowany materiał podczas kursu.

Chciałbym poczuć się pewniej z norweskim na co dzień i być gotowym do kolejnego poziomu B1 - Intermediate Norwegian I. Na kolejnym poziomie będzie realizowany materiał z książki "Stein på stein" już ją zakupiłem, ponieważ chciałem dowiedzieć się jak trudny będzie kolejny materiał. Niestety nie czuję się jeszcze gotowy na kolejny poziom, dlatego zwracam się o pomoc do WSZYSTKICH POLSKICH NAUCZYCIELI NORWESKIEGO W OSLO - hjelp meg!

Chciałbym jeszcze dodać, iż nie szukam jednej lekcji, a raczej jestem zaintetesowany dłuższą współpracą (jednak zobaczymy rzecz jasna jak to wyjdzie w praniu).
Pracuję wieczorami, więc mogę dostosować swój wolny czas w tygodniu do godz. 16:00, oraz zawsze dysponuję wolną niedzielą i poniedziałekiem. Za nim przeprowadziłem się do Oslo, studiowałem informatykę przez 6 lat w Krakowie, dlatego wiem co to "nauka" i naprawdę lubię się uczyć, jednak teraz jest to zupełnie inna dziedzina ...

Proszę czuć się śmiało dzwonić lub pisać, to mój numer: 40544975.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!

Marek