Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

stillas fagbrev - Norwegia

Czytali temat:
monika broniszewska TOM GON Dariusz Jedrzejewski Wojtek . W . Alurailings . Łukasz_OLAN Wojciech Rey (6805 niezalogowanych)
9 Postów
Arek Arecki
(statomongsta)
Wiking
Witam czy ma ktoś może zadania z egzaminu ( fagbrev-u) z rusztowań ?

niedługo zdaje więc jak by ktoś miał takowe by bym wdzięczny

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
grzegorz gorski
(greg1)
Wiking
Witam,
A posiadasz moze ksiazke z ktorej mozna sie przygotowac do nauki?
Co do cwiczen to jest strona w internecie gdzie sa cwiczenia z poprzednich lat,oczywiscie bez rozwiazan ale zawsze to jakis podglad daje,musialbym poszukac.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agnieszka Aleksandrowicz
(AgnieszkaAleksandrowicz)
Wiking
witam czy możesz Arek podać mi na jakiej zasadzie i w jakim mieście będziesz zdawał egzamin na stillas fagbrev ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Arek Arecki
(statomongsta)
Wiking
AgnieszkaAleksandrowicz napisał:
witam czy możesz Arek podać mi na jakiej zasadzie i w jakim mieście będziesz zdawał egzamin na stillas fagbrev ?

Już zdałem kosztowało mnie to mase nerwów (niepotrzebnie) ale zdałem.. uffff..

A na jakiejzasadzie?? hmmm..... najpierw teoria, egzamin w bergen 5 godz. później tak po 3 mieś. praktyczny egzamin trwający , bagatela, tydzień wszystko w bergen , a dla czego sie pytasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agnieszka Aleksandrowicz
(AgnieszkaAleksandrowicz)
Wiking
witam Cie serdecznie..naprawdę gratuluję zdanych egzaminów zazwyczaj po egzaminach wychodzi ,że nie taki diabeł straszny jak go malują. Mam znajomego który jest w Bergen i chciałby podejść do egzaminów stilla fagbrev. Widziałam szybciej że zadałeś pytanie na ten temat więc zagadałam. Możesz mi pomóc ? Chodzi mi o to od czego powinien zacząć ? czyli gdzie się udać żeby wyrazić ochotę na zdanie takiego egzaminu? na taki egzamin kierował Cię pracodawca czy sam sobie zdawałeś? udało Ci się zdobyć jakieś materiały do egzaminu? będę wdzięczna za pomoc pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Arek Arecki
(statomongsta)
Wiking
Na egzaminy kierował mnie pracodawca i kurs do egzaminu załatwił tez pracodawca także nie wiem jak mam ci pomóc , materiały które miałem oddałem koledze bo niedługo zdaje więc nie mam nic ale niech twój znajomy podejdzie do fylkeskommune i poszuka opleringskontor może tam uzyska jakies info bo ja nie mam zielonego pojęcia co i jak. przykro mi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agnieszka Aleksandrowicz
(AgnieszkaAleksandrowicz)
Wiking
no tak...dziękuję ze odpisałeś pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok