Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przeprowadzka do polski - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Grzegorz Wroński Kira . grzegor filipczak sweet man Lui Dawid Kardas Kinga P111 Dawid Czaban (1445 niezalogowanych)
8 Postów
Kira .
(Kiraa)
Wiking
Witam.
Zdecydowałam się na powrót do Polski jak i rozpoczęcia tam nauki - liceum.
Zastanawia mnie jak mam podesłać swoje świadectwo, jak ono będzie rozpatrywane w Polsce, i czy mam je przetłumaczyć. (?)
Wiem, że liczą się punkty z egzaminów końcowych (przeliczane z % na punkty), tylko nie wiem jak te egzaminy odbywają się tutaj, e Norwegii, z tego co można wywnioskować, to za egzamin dostanę normalną ocenę. (1-6) - jak w poprzednich klasach. Rekrutacja się już właściwie rozpoczęła i nie wiem jak to wszystko ma się odbyć, jakieś porady?
Z góry dzięki za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Przede wszystkim,przygotuj sie na to,ze po powrocie z no. bedziesz 'cofnieta' o przynajmniej 2lata!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kira .
(Kiraa)
Wiking
Zdaję sobie sprawę z poziomu nauki z Polsce. Pytam o coś innego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
I pamietaj ze po podstawowce dla doroslych nadal nie bedziesz miec zadnego zawodu... bedziesz miec nawet problem ze znalezieniem sobie pracy po szkole, w trakcie studiow, po studiach.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Maria Grzedowicz
(Bambina)
Wiking
Jak wybierzesz konkretny kierunek studiów w Polsce to warto i ma to sens, ale jeśli pójdziesz na łatwiznę i będziesz studiować to, co proste i nie daje perspektyw to jak wrócisz do Norge, możesz mieć problemy z pracą. Chyba, ze nie wrócisz to problemy bardziej prawdopodobne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok