Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norweski Hamar, Stange - Norwegia

Czytali temat:
Andrzej stroczyński Marlena K.... Agata Dymna Agnieszka Kajka Grzegorz G Kasia J P. H. Ewa,Barbara Papacz Co Zerka marcin jakubik Hanna33 faacet Tomasz 30 Sms Wojtek96 (4856 niezalogowanych)
1 Post
Emilia Chołuj
(EmiliaCholuj)
Wiking
Witajcie .
Czy ktoś się z was może orientuje czy w Hamar bądź okolicach w lutym lub marcu będzie odbywac się kurs norweskiego dla początkujących?
Zaczałam kurs w Polsce ale tak się sprawy potoczyły iż będę już w Norwegii u męża, i chciałabym już rozpocząc tam kurs.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
basia aleksiejuk
(basia44)
Wiking
Hej,

Jeżeli chodzi o kurs językowy to podaje Ci linka - kurs języka w szkole w Hamar www.folkeuniversitetet.no/

Generalnie nauka odbywa się od najniższego poziomu w górę. W każdym czasie możesz przyjść i dopytać w sekretariacie

Tam prawie codziennie przychodzą nowi ludzie.Wiem bo sama tam chodzę


powodzenia
Basia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Bartosz Marciniak
(BartekMar)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Egil Trohaug
(Egil Trohaug)
Wiking
Ja prowadze kursy intensiwny - a jednak mieskam kawalek z Stange i Hamar. Jednak dostalem kilka prosb z Okolicach Stange / Loten / Hamar - i jesieli ja bede mial kurs, to bardziej prawdopodobny ze to bedze na wiosna. Ja jestem nauczycielem przez wiele lat - mozesz wylac maila do mnie, i jesieli sie zbiera grupe, jest szansa ze kurs sie odbedzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
marcin jakubik
(marin12)
Wiking
Czy ktos moze mi dac namiary na prawnika w hamar rozmawiajacego w jezyku polskim????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok