Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

regnskapsmedarbeider - Norwegia

Czytali temat:
Anna Hanna (1168 niezalogowanych)
86 Postów

(zwyczajna_ja)
Początkujący
Witam, poszukuje materialow przydatnych w pracy w ksiegowosci szeroko pojetej, w jezyku norweskim, chodzi mi o slownictwo...moze ktos ma jakies juz nie potrzebne notatki w tym temacie, Jesli ktos uczeszczal tutaj w Norwegii na kursy ksiegowosci i moze podzielic sie ze mna wiedza na ten temat (gdzie, kiedy i za ile) bede wdzieczna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
zwyczajna_ja napisał:
Witam, poszukuje materialow przydatnych w pracy w ksiegowosci szeroko pojetej, w jezyku norweskim, chodzi mi o slownictwo...moze ktos ma jakies juz nie potrzebne notatki w tym temacie, Jesli ktos uczeszczal tutaj w Norwegii na kursy ksiegowosci i moze podzielic sie ze mna wiedza na ten temat (gdzie, kiedy i za ile) bede wdzieczna...


przydatna informacja:

Google browser -> wpisz: "regnskap kurs", albo "kurs i regnerskap og ekonomi" -> enter.
Z reguly dziala

Zobacz co wyskoczylo, nizej wklejam linki:

www.kursguiden.no/kurs/Regnskap/

www.visma.no/kurs/kursoversikt/Fagkurs-i...Regnskap-og-okonomi/

A stron jest jeszcze wiecej! Te dwie sa przykladowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(zwyczajna_ja)
Początkujący
hmmm tak wpisalam, pare znalazlam, ale powiem ci ze strasznie drogie sa...ale coz trzeba sie bedzie zabrac...i...tyle ze z polecenia to inaczej, bo wiesz co cie czeka. folkeuniversitet tez ma jakies ale czy dobre?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
W Norwegii nie ma tanich kursow niestety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok