Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

suplementy i odzywki z polski - Norwegia

Czytali temat:
PIOTR WRZESZCZ Monika Głowacka-Czajka Andy $ tomasz karkoszka Dawid Kardas Mariusz Ka Kuba Węgrzyn Michał Łysikowski (6786 niezalogowanych)
4 Posty
patryk pietrzak
(19siwy90)
Wiking
Mam pytanie odnosnie kupowania odzywek z alegoro albo poprostu zamawiania z polski do norwegi czy ktos sie orietue w temacie jak to przebiega bo nie wiem czy jak zaplace to czy dojdzie poczta bez problemowo ktos ma o tym pojecie prosze piszcie ponizej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zamawiaj w polskim sklepie internetowym na terenie Norwegii polskie wyroby spożywcze
typu konserwy, mielonki, pasztety
są one faszerowane dużymi ilościami antybiotyków i wszelkiej chemii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
patryk pietrzak
(19siwy90)
Wiking
co masz na mysli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
patryk pietrzak
(19siwy90)
Wiking
mojim zamiarem jest kupno odzywek bialkowych creatiny itd co o tym myslicie przejdzie to do norwegi w paczce kupionej na allegro?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
19siwy90 napisał:
mojim zamiarem jest kupno odzywek bialkowych creatiny itd co o tym myslicie przejdzie to do norwegi w paczce kupionej na allegro?nie prościej pójść do sklepu i sobie kupić? po co tak kombinujecie? lubicie sobie utrudniać życie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
AndersB napisał:... nie prościej pójść do sklepu i sobie kupić?
... po co tak kombinujecie?
... lubicie sobie utrudniać życie

Tu w Norge jak się dobrze poszuka w sklepach Sportowych , to i można taki sam produkt , kupić jak nie po podobnej cenie , to i w przeliczeniu dużo taniej .
---
Co zaś najważniejsze to na pewno , skład takiej mieszanki , będzie naprawdę rzetelny , bez podrób i "innych wspomagaczy " ...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
patryk pietrzak
(19siwy90)
Wiking
tu nie chodzi o kombinowanie tylko poprostu kupno i to wszystko skoro jest mozliwosc to czemu mam nie skorzystac i jak baran placic jeszcze raz tyle co u nas w olimpie mam opinie pod karzada odrzywka lub suplem a tutaj to gosciu w sklepie co moze powiedzic chyba przypuszczalnie bo rzeby o bral nie wyglada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
19siwy90 napisał:
... tutaj to gosciu w sklepie co moze powiedzic chyba przypuszczalnie bo rzeby o bral nie wyglada.
A kto rozsądny , szprycuje się "specyficznymi dopalaczami " ...!? .
---
Z twojej prostej i koślawej wypowiedzi widać iż ŚLEPO , wierzysz w to co "napakowany" sprzedawca , wciśnie tobie pod mózgownicę ! .
---
TO ty sam , powinieneś co najmniej ,wiedzieć co dla ciebie jest potrzebne i przede wszystkim ZDROWE .
---
Jak jakiś gostek z za lady , po handlówce ... O ILE W OGÓLE ... ! , może MI doradzać w sprawie Mojego ZDROWIA ... !!!
---
Co najwyżej ... Lekarz Sportowy i to taki , który ZNA Moją Historię Sportową ... !!! .
---
Jeszcze raz napiszę ... TU w Norge Ceny nie są dużo wyższe a nawet i tańsze niż w Polsce i towar jest bardziej wiarygodniejszy , bo pod PAŃSTWOWĄ kontrolą ...
---
A w Polsce RÓŻNIE TO BYWA ... !!!
I tyle , ty zaś i tak zrobisz jak ci sprzedawca z Olimpu wciśnie ...
Twoje zdrowie i twoje nerki !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
najważniejsze, aby było tanio
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
marcin cissewski
(rybcia65)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok