Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

*****STILLAS BOKA ******* PILNE!!!!! - Norwegia

Czytali temat:
... Ø$LØ Dariusz Jedrzejewski W . Mikolaj Kawala (2382 niezalogowanych)
21 Postów

(ArkadiuszWaszak)
Wiking
WITAM PILNIE POTRZEBUJĘ KSIĄŻKĘ " STILLAS BOKA" POTRZEBNA MI DO FAGBREV-U Z RUSZOWAŃ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
ArkadiuszWaszak napisał:
WITAM PILNIE POTRZEBUJĘ KSIĄŻKĘ " STILLAS BOKA" POTRZEBNA MI DO FAGBREV-U Z RUSZOWAŃ

Chcesz zdawać egzamin po Norwesku a sobie książki nie potrafisz ogarnąć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(ArkadiuszWaszak)
Wiking
Tak, chce zdawać ten egzamin po norwesku, a książkę , jak nie zauważyłeś, właśnie próbuje ogarnąć więc jeśli nie masz mi nic do zaoferowania w tym temacie to nie zaśmiecaj mi go takimi postami, w niczym mi w ten sposób nie pomagasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ArkadiuszWaszak napisał:
Tak, chce zdawać ten egzamin po norwesku, a książkę , jak nie zauważyłeś, właśnie próbuje ogarnąć więc jeśli nie masz mi nic do zaoferowania w tym temacie to nie zaśmiecaj mi go takimi postami, w niczym mi w ten sposób nie pomagasz.
A JAKI masz problem by spokojnie , przejść się do manualnej Księgarni i zamówić taką a nie inną pozycję ...? .
---
Czyżby Koszty ciebie przerażały !? . za pół darmo i tak Nikt Rozsądny jej nie odsprzeda .!
---
Przecież po norwesku jakoś tam mówisz , chyba , że ściemniasz .
---
Jest też opcja Internetowa ... ale to już przecież WIESZ .
---
Taką pozycję warto mieć w Swoim zbiorze , nie tylko do egzaminu na zaś też się przydaje , o ile chcesz w tym zawodzie dalej pracować !


Christiansen, Aage; Flåtnes Birger;
Książka obejmuje teorię rusztowania zawodowego w szkole. Może on być również stosowany w nauce innych branżach budowlanych. Książka zajmuje bezpieczeństwa, narzędzi i sprzętu, wymagań technicznych, kryteriów konstrukcyjnych i obciążenia wiatrem, różnych struktur rusztowania, inżynieCena
575,- nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(ArkadiuszWaszak)
Wiking
książkę już mam

dzięki za pomoc heh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok