Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pa Vei Bergen - nauka języka, polecane szkoły - Norwegia

Czytali temat:
Jolanta Gmurczyk Zołądkiewicz Zjawiskowa Dziewczyna Milku Piotr Sosulski Maciej03 Babula (2346 niezalogowanych)
5 Postów
Monya Mi
(momi)
Wiking
Witam


Czy ktoś wie ile kosztuje nowy zestaw do nauki "Pa Vei" ?

Czy może ktoś ma odsprzedać Pa Vei w bardzo dobrym/ew. dobrym stanie w okolicy Bergen ( ok 50 km )?

Czy ktoś może polecić dobry i intensywny kurs norweskiego w Bergen ?

Zależy mi na podziale na grupy w zależności od wykształcenia, a także na intensywnym kursie języka w małych grupach


Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Monya Mi
(momi)
Wiking
Dziękuje bardzo, próbawałam sama znaleźć ale nie udało mi się. Nie znam ani słowa po norwesku, więc szukanie na norweskich stroanch jest niemożliwe, znalazłam tylko inna wersje tej ksiażki, prawdopodobnie inne wydanie na ebayu. Czy rożni sie tylko okładka , czy również zawartość?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Monya Mi
(momi)
Wiking
Żeby nie było , że sama nic nie szukam ( ) to oczywiście też już poczyniłam jakieś kroki w kierunku poszukiwań szkoły. Najlepiej wypadała szkoła Nygaard Skole . Posiadaja kursy w trzech porach dnia , 2 dni w tyg. posiadają wspomniany przeze mnie wcześniej podział na 3 grupy ze wzgl. na wyksztalcenie. Póki co jest ona moim faworytem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Maciej Dede
(szymek28.02)
Wiking
Można gdzies znalezc klucz odpowiedzi do cwiczen Pa vei ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok