Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nauka norweskiego na własną rękę - Norwegia

Czytali temat:
(1023 niezalogowanych)
10 Postów
Dorota Daź
(Dorota0602)
Wiking
Czy mógł by mi ktoś polecić jakieś książki z których można się uczyć języka samemu w domu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Dorota0602 napisał:
Czy mógł by mi ktoś polecić jakieś książki z których można się uczyć języka samemu w domu?To zależy gdzie teraz jesteś ...?
- W Polsce ... można kupić dowolną pozycję w każdej prawie księgarni , do początkowej Nauki Norweskiego , jeżeli to załapiesz ... to będzie można brnąć dalej .
- W Norge również w księgarniach są pozycje do nauki np, >På vei< razem z małym słowniczkiem Polsko Norweskim do tej pozycji jako pomocnik --- jednak komplet jest drogi w granicach 1000-nok.
---
Na sam początek możesz skorzystać z tej strony Internetowej :
pavei-oppgaver.cappelendamm.no/kapittel....5797&tid=990909#
Słuchawki na uszy i słuchać powtarzając ...
To jest darmowe ...
Prawie cała książka z ćwiczeniami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
gabriel napisał:
Dorota0602 napisał:
Czy mógł by mi ktoś polecić jakieś książki z których można się uczyć języka samemu w domu?To zależy gdzie teraz jesteś ...?
- W Polsce ... można kupić dowolną pozycję w każdej prawie księgarni , do początkowej Nauki Norweskiego , jeżeli to załapiesz ... to będzie można brnąć dalej .
- W Norge również w księgarniach są pozycje do nauki np, >På vei< razem z małym słowniczkiem Polsko Norweskim do tej pozycji jako pomocnik --- jednak komplet jest drogi w granicach 1000-nok.
---
Na sam początek możesz skorzystać z tej strony Internetowej :
pavei-oppgaver.cappelendamm.no/kapittel....5797&tid=990909#
Słuchawki na uszy i słuchać powtarzając ...
To jest darmowe ...
Prawie cała książka z ćwiczeniami
Matko bosko gabryjelu nawrociles się?!!!! Gadasz po ludzku i z sensem!!!! Trza ci dać plusaaa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Dj Funky D napisał: Matko bosko gabryjelu nawrociles się?!!!! Gadasz po ludzku i z sensem!!!! Trza ci dać plusaaa.
Ha .... ha.... aaaa ...
Nic z tych rzeczy ... !
---
Ponieważ zawsze taki byłem i na pewno taki pozostanę ...
---
Różnica jest tylko taka , Komu odpowiadam na pytanie .
---
Jeżeli ktoś zada pytanie , jasne i klarowne ... bez udziwnień ... i /szeroko - głębokiej dupy /.
To i odpowiedź jest klarowna i przejrzysta .
Ot i cała Filozofia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
firma polska a ceny norweskie
za 180zl to mam 12 indywidualnych lekcji z norweskim nauczycielem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
mojnorweski.pl -
(2013MojNorweski)
Wiking
Ceny nie są polskie, gdyż wielka część produktu rodzi się w Norwegii - nagłaśnianie, tworzenie lekcji. Lekcje tworzą specjaliści, pedagodzy, a sam kurs jest bardzo systematyczny, materiał skoncentrowany, a wymowa słów po kursach będzie idealna (oczywiście po sumiennej pracy państwa)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok