Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
EWA J (2332 niezalogowanych)
20 Postów
gosia gosia
(xgosiax)
Wiking
Pierwszą klasę norweską ma za sobą, więc mam nadzieję do polskiej przydzielą go do drugiej Czytać czyta bardzo dobrze po polsku, gorzej z pisaniem, katastrofa te pisane literki wywinięte, tutaj przecież zupełnie inaczej uczą. Wysłałam dzisiaj ten formularz, ale dodzwonić się tam nie umiem od rana by coś wypytać. A na maila nikt nie odpisał. Zobaczymy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
no odpisują z niewielkim opóźnieniem no tak tutaj inaczej ucza dlatego zapisuje córke równocześnie do polskiej szkoły i norweskiej ale mam stresa czy to nie będzie za dużo na raz i czy sobie poradzi W najgorszym wypadku zawsze z polskiej szkoły można wypisac tyle dobrze ze to nie jest zobowiązujące
Powodzenia w załatwianiu formalności
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
jest zobowiązujące, bo za szkołę płacisz, trzeba kupić podręczniki, nie jest to tak że raz pójdzie raz nie, jak nie będzie uczestniczyło dziecko w zajęciach to bedzie skreslone z listy uczniów.
Skoro Twoje dziecko skończyło pierwszą klasę w no, to jest z 2006 r.? Tak ja,k mój syn. I oxd września pójdzie do pierwszej klasy w pl. szkole. Twoje dziecko zapewnie też, bo przyjmują wg rocznika.
Po za tym zajęcia są co druga sobotę więc nie jest to jakieś mega męczące.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
no tak w kwesti finansowych to w razie czego trzeba się liczyc z kosztami ale jeśli dziecko nie będzie sobie radziło z dwoma szkołami to zawsze można zrezygnować A liste podręczników oni dadzą czy jak to wygląda???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
a czemu ma sobie rady nie dać?
U nas w szkole ( szkoła w Stawanger) jest już dostępna lista podręczników i trzeba sobie kupić we własnym zakresie, tak żeby na wrzesień już były. U nas w zerówce i w pierwszej klasie są te same książki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
gosia gosia
(xgosiax)
Wiking
Kontakt z nimi jest żaden...Na maila nie odpisują, a podany telefon wyłączony. Wysłałam ten formularz w ubiegłym tygodniu i żadnego odzewu z ich strony. Muszę wybrać się tam osobiście
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
gosia gosia
(xgosiax)
Wiking
W końcu był odzew, syn załapał się, a podręczniki są w cenie czynszu (jak to pani sekretarka dwukrotnie powtórzyła )

Karolina.Voll, tak mój syn jest z 2006, ma tutaj pierwszą klasę skończoną w No, zapisałam go do klasydrugiej w tej sobotniej szkole i tak też go przyjęli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Aneta C
(Anet1234)
Wiking
A mozecie powiedziec ile sie placi za polska szkole ?
Ja zapisalam corke do szkoly norweskiej ale teraz sie zastanawiam czy zapisac ja jeszcze do polskiej szkoly :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok