Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Chętni na A1+/A2 na lipiec i/lub sierpień Wawa? - Norwegia

Czytali temat:
(574 niezalogowanych)
7 Postów
Asia Gluszek
(zielonamax)
Wiking
Witajcie,

Wiadomo, że z kursami z norge krucho w wakacje w Warszawie. Szukam chętnych, którzy chcą się uczyć w grupie w miesiącach lipiec - sierpień (popołudniu po pracy). Zwykle grupy się nie tworzą. A jeśli już to tylko dla początkujących (od zera). Jeśli ktoś chętny na A1+ lub A2 to można się zorganizować w kilka osób i zapisać na wakacje do:

www.ce.edu.pl/?module=courses&category=55 (A1+ dopiero we wrześniu, może wcześniej ktoś chętny na lipiec/sierpień?)
www.pischool.pl/kursy_dla_mlodziezy_i_doroslych/12/ (nie wiem czy uruchomią A1+/A2, ale jeśli się zbierze ok 4-5 os. to pewnie tak)
www.poliglota.com.pl/jezyk-norweski (taka sama sytuacja)
Na UW na wakacje nie będzie kursu chociaż pisałam w tej sprawie do Szkoły języków UW. (zresztą oni prowadzą zwykle w środku dnia).
Jeśli ktoś zna inną szkołę też chętnie się udam jeśli się zbierze grupa.

Jeśli ktoś chce się organizować to zapraszam do kontaktu tutaj na forum albo gg: 8421854.

Asia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
zielonamax napisał:
Witajcie,

Wiadomo, że z kursami z norge krucho w wakacje w Warszawie.

Asia

Towarzystwo Polsko Norweskie na Brackiej????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
chyba z kursami z norsk ( norge... det er ikke god uttrykk på ) przybądż do norge i nauczaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Asia Gluszek
(zielonamax)
Wiking
Ojej, zapomniałam, że piszę do nas, Polaków, którzy wszystko wytkną. Przepraszam, każdy może się pomylić w pośpiechu.

O Towarzystwie zapomniałam napisać, ale nie widziałam na ich stronie jakiejkolwiek oferty na intensywne kursy grupowe na sierpień/lipiec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Witam,

serdecznie zapraszam do prowadzonej przeze mnie szkoły norweskiego w Warszawie.

Mieści się przy linii metra (Stacja Służew).

W ciągu wakacji planujemy uruchomienie grup A1 i A2, a od października ruszają semestarlne kursy na wszystkich poziomach.

Więcej informacji na stronie:

zoozanko.pl/pl/oferta/kursy_jezyka_norweskiego/

Pozdrawiam i zapraszam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok