Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Halo cxy jest tu kktos kto zna trondheim? - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz Sz Paweł Bąkowski (1676 niezalogowanych)
83 Posty
Tomek highlander
(tomhighlander)
Początkujący
Chodzi o praktyczne info dla takich ze wsi jak ja.
Takich co przyjezdzaja do miasta raz na jakis czas na zakupy zalatwic sprawy.
Czy moklby ktos napisac pare slow dzie warto isc na zakupy. Jakis fajny sklep komputerowy, hi fi, uzywane meble, moze jest jakis komis agd. Gdzie najwiekszy wybor jedzenia. Sklem z fajnymi ciuchami dla subkultur moze metal?
Moze jest jakis szien w thodniu kiedy jest taniej albo jest jakis targ staroci. Moze jakas gielda uzywanych zeczy.
Gdzie mozna smacznie i tanio?
Najleprzy hinczyk indianiec i takie tam egzotyki.
Z gory dzikuje dobrym ludziom co zechca podzielic sie informacjami w zamian moge udzielic niemal kazdej informacji o bjugn i orland w norsk oraz szerokiej inf turystycznej o szkocji szczegulnoe highland. Jak rowniez szkockiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty
( )
(777)
Początkujący
Masz łódkę w tej swojej wsi? Ja i moja koleżanka z Loen mamy ochotę wyskoczyć na rybki .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Tomek highlander
(tomhighlander)
Początkujący
kasiu to temat o poradach praktycznych a ty tu z rybkami.
niestety nie mam lodki.


HALO czy ja jestem sam na tym fotum?!?!?!?!?!?!?
czy naprawde nie ma tu nikogo innego co bylby na tyle mily zeby cos napisac?
czy naprawde chcecie byc nadal postrzegani przez nowych emigrantow jako bezduszni ludzie co tylko sie przygladaja nie wykazujac zadnej inicjatywy?

ja jednak wierze ze znajdzie sie choc jedna osoba ktora moglaby mi pomoc w tej jakze banalnej sprawie i napisze pare slow o Trondheim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Znajdziesz tu trochę informacji pl.wikipedia.org/wiki/Trondheim

ładne miasto byłem kilka razy i szukaj hostele w necie dosyc tanie sa jak na norwegie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
. .
(Adalbert)
Wiking
Ja, na Twoim miejscu, wziąłbym słownik ortograficzny języka polskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Wiking
wszystko zalezy co to znaczy tanio dla Ciebie
Fajne miesko mozna zjec w Jonatan - swietna wolowinka smazona na rozgrzanych kamieniach. Tez Asuma ma swoja renome i smaczne jedzonko. W wild horn stek huse zjesz smacznego steka.
Jak jestes fanem indian food to do szkockji nic na razie nie dorasta - przynajmniej niespotkalem.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Tomek highlander
(tomhighlander)
Początkujący
Dzieki stefan o to wlasnie mi chodzilo. Jak juz mam nazwy miejsc to sobie sprawdze menu i bede wiedzial czy mnie stac.
Pozostalym dziekuje za napisanie spamu to zawsze czos
Adalbert bycmoze vidzko przebyc przez moja polszczyzne ale tobie polecam nauczyc sie czytac ze zrozumieniem temat nie jest o ortografi a jak chciales sie koniecznie ze mna podzielic swoimi odczuciami to tezeba bylo na prv.


Zostal jeszcze temat zakopow.

Przyszlo mi jeszcze do glowy czy jest jakies miejsce spotkan poloni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
daniel m
(dkm18)
Wiking
siemka a kiedy chcesz przyjechac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Tomek highlander
(tomhighlander)
Początkujący
Idea jest taka zeby ludzie tak jak ja mieszkajacy w odleglosci ok 2h od trondheim dowiedzieli sie od tych co tam mieszkaja jakis informacji by tracic jak najmniej czadu na poszukiwania kiedy przyjezdzamy na zakupy lub poprostu odwiedzic miasto ze wzgledu na tesknote za gwarem miejskim.
Ja bede przejezdzal przez tron we wtorek po poludniu. Na pewno zatrzym sie w ikei moze zjem cos w jednej z knajpek poleconych powyzej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok