Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kupno na raty - Norwegia

41 Postów
Tomasz Mroczek
(tomekk89)
Nowicjusz
Witam! Jakie są warunki sprzedaży na raty w sklepach? potrzebuję kupic kilka rzeczy a nie chcę na raz wydawac całej kasy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
tomekk89 napisał:
Witam! Jakie są warunki sprzedaży na raty w sklepach? potrzebuję kupic kilka rzeczy a nie chcę na raz wydawac całej kasy a może tak zapytaj u źródła, mysle ze najlepiej beda wiedzieli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
tomekk89 napisał:
Witam! Jakie są warunki sprzedaży na raty w sklepach? potrzebuję kupic kilka rzeczy a nie chcę na raz wydawac całej kasy

Zasady sa takie, ze wchodzisz na strone sklepu, wybierasz towar i wybierasz opcje zapłaty jako finansjering. To system bankowy decyduje czy możesz kupić na raty. Musisz mieć chociaż jedno rozliczenie podatkowe zarejestrowane z odpowiednim dochodem.
Jeżeli masz gotówkę, to kup za gotówkę. Kupowanie na raty to głupota w takim przypadku, ponad 20% odsetek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Hilton napisał:. Kupowanie na raty to głupota w takim przypadku, ponad 20% odsetek.
---
I tak i nie , wszystko zależy ode elii... ! .
---
TAK ...
-Jeżeli będzie to jego jedyny większy zakup uzupełniający i do końca pobytu w Norge , nie będzie więcej podobnych inwestycji .
---
NIE ...
- Jeżeli zamierza ,Tutaj dalej Inwestować , i być na bardzo długo ... ooo ... ! .
Takie drobne zakupy na raty , powodują tworzenie się , pozytywnej Historii kredytowej , co skutkuje dalej w łatwiejszych negocjacjach , przy kredytowym zakupie np. auta .... domu ... .

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Tomasz Mroczek
(tomekk89)
Nowicjusz
Oki dziękuję wszystkim za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok