Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kiedy najpiękniejsze zorze polarne w Trondheim? - Norwegia

Czytali temat:
SŁAWOMIR JAMROŻY Tom Jan marek roszko Rafał m JAN PUCEK Leszek Maliszewski Arkadiusz Zwierzynski Radi Radi oyama21 Wolanski ArturArtur1 Krzysztof262 Agnieszka Chudy Joanna Gutka Hurum Renhold AS Markoni1 Marek (10314 niezalogowanych)
15 Postów
Kamil kamil
(kamyk3m)
Wiking
Witam, mam pytanie do mieszkańców Trondheim, ponieważ chciałbym przyjechać do waszego pięknego miasta mając na celu podziwianie zorzy polarnej.

Znalazłem przykładowy termin 26-28 grudnia, i zastanawiam się jaka jest szansa że zobaczę zorze.

Prosiłbym o poradzenie kiedy najlepiej przyjechać do Trondheim oglądać zorze i gdzie to robić, tak żeby było duże prawdopodobieństwo dobrej pogody i nic nie zagłuszało efektu.

Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny

Pozdrawiam
Kamil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Małgorzata Kot
(margarona)
Wiking
To nie jest tak, ze zorze polarna masz na zamówienie...trzeba byc cierpliwym.Warunki sprzyjajace: mała wilgotnośc powietrza, księzyc nie jest w pełni, okres grudzień- styczeń- luty.Wydaje mi sie ze powinnes sie równiez udac troche dalej na północ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok