Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Gra w piłkę. - Norwegia

Czytali temat:
(1301 niezalogowanych)
3 Posty
Wiking
Witam czy są osoby które trenuja piłkę nożną w Trondheim ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Tomekc napisał:
Witam czy są osoby które trenuja piłkę nożną w Trondheim ????

Popytaj na Polonia Trondheim
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
walek lisowski
(walenzo)
Wiking
Jestem chętny do grania jak coś. Może ktoś będzie zainteresowany na zrobienie sobie regularnej gierki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
damian brozyna
(danbro)
Wiking
gra w piłke to byłby wspaniały pomysł ,ale nie ma chetnych ludzi.wiem bo próbowałem.jezeli kiedykolwiek bedzie ci brakował zawodnik do gry,nigdy nie odmawiam.pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Andrzej March
(andimar)
Wiking
My gramy na Nardo ale do końca sierpnia spokój. Chetnych zapraszam. Jest ktoś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
damian brozyna
(danbro)
Wiking
witam.jak najbardziej jestem do dyspozycji,mógłbys troche rozszerzyc.gdzie z kim po ilu.i kiedy najprawdopodobniej było granie.pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Andrzej March
(andimar)
Wiking
Witam, gramy w niedziele okolo 19. Gramy zależy ile przyjdzie osób 6 - 12. Tak sobie gramy po 1,5 - 2 godzinki. W google maps wpisz: 63.408993,10.421814 i wyjdzie Ci miejsce. Są to boiska drużyny Nardo FK. Umawiamy się na telefon. Teraz organizujemy sie na mecz Rosenborg - Legia. jest już nas około 100 osób.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
damian brozyna
(danbro)
Wiking
W dalszym ciagu jestem zainteresowany grą.Miejsce mi nie znane ale nie daleko mnie.Pisałeś że wszystko odbywa sie w telefonach,jezeli interesowałby was kolejny gracz mógłbys mi podać namiar na siebie tel lub gg cokolwiek.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok