Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Prom relacji Lauvvika - Oanes (rozkład cennik?) - Norwegia

15 Postów
Kamil kamil
(kamyk3m)
Wiking
Witam, wybieram się w okolice Lysefiorden w dniach 10-12 maj i chciałbym 11 maja przepłynąć promem razem z samochodem z Oanes do Lauvvika i nie mogę znaleźć żadnego rozkładu ani cennika.

Prosilbym o jakieś namiary lub informacje na temat kiedy kursuje ten prom i ile kosztuje.

Prosiłbym również o informacje czy naprawdę kursuje tylko jeden prom 3 razy w tygodniu relacji Lysebotn - Forsand?? czy ja nie umiem szukać?? ponieważ znalazłem tylko to:

http://www.fiskepirterminalen.com/booking/rute.cfm?id=1&kategori=2

Pozdrawiam
Kamil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Bartek Michalski
(Bartolinio1987)
Wiking
Witaj,
Nie jest to straszna przeprawa , do ktorej trzeba sie przygotowywac. Plyniesz 7 minut, placisz z karta 34nok( auto,kierowca), 54(auto,kierowca+pasazer), bez karty nie pamietam,ale okolo 20,30 nok wiecej. Prosze, tutaj masz rozklad : www.norled.no/uploads/documents/Ferjerut...nd/Oanes-Lauvvik.pdf
Odnosnie promu z Forsand na Lysebotn to w tym okresie bedzie juz kursowal codziennie, ceny tez nie podam bo nie korzystalem jeszcze z tego promu.
Przyjemnej podrozy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Kamil kamil
(kamyk3m)
Wiking
dziękuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ania Kozak
(AniaKozak)
Wiking
witam. a o jakiej karcie mowa? bo jednak to spora oszczędność?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok