Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

przyszle mamy z Sandnes - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof G Aleksandra Aleksandra Paula Wielgosz (4708 niezalogowanych)
3 Posty
Anna W
(Anna27)
Wiking
Chetnie poznam dziewczyny, ktore spodziewaja sie malenstwa, mieszkam w sandnes, sama jestem w poczatkowej ciazy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Sandra Owczarek
(SandraDianaOliviaOwczarek)
Wiking
troszke dalej bo w Stavanger mieszkam ale to tylko kilka km tez spodziewam sie dzidziusia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Magda Rozwałka
(magda.g84)
Wiking
Witam.ja tez zostanę mamą, mieszkam niedaleko Sandnes. Jestem ciekawa jakie są wasze wrażenia po wizycie u lekarza?ja byłam wczoraj, wróciłam lekko podlamana żadnego badania, następna wizyta za 2 miesiące. Staram sobie tłumaczyć ze tyle kobiet tu już urodziło, wiec chyba ich system opieki sie sprawdza, choc wolałabym co miesiąc biegać do lekarza i wiedzieć że wszystko jest ok. A jak jest u was?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Iwona Moskaluk
(iwona.moskaluk)
Wiking
Heja mamuski. Mieszkam W sandnes. Termin porodu mam na 6 lipca 2014

Ogólnie z wizyt lekarskich jestem zadowolona Zaraz jak sie dowiedzialam, że jestem w ciązu udałam sie na kilka wizyt w kilku kilinikach aby wybrac sobie najbardziej mi odpowiadająca. Na poczatku planowałam prywatna klinikę ale po tem doszłam do wniosku z moim partnerem,że niczym sie nie róznia od tych państwowych prócz tego że trzeba płaciac

Wybrałam położną Z Sandnes, bardzo sympatyczna kobieta. Wizyty mam co miesiąć. Każda trwa około 40 min. Zakazdym razem ciąza jest "egzaminowana". Próbka moczu ciśnienie, słuchanie serduszka maleństwa,po 6 iesiącu mierzenie brzucha itp itd. W każdej chwili mogę zadzwonic do mojej położnej i pytać o wszystko w razie jakichkolwiek obaw

Ogolnie bardzo pozytywnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna Wnuk
(AnkaWZ)
Wiking
Tez się obawiałam,dodatkowo raz w miesiącu chodziłam prywatnie do ginekologa.Usg-2D,3Ddopler,badanie krwi moczu itp.-1200nok


Witam.ja tez zostanę mamą, mieszkam niedaleko Sandnes. Jestem ciekawa jakie są wasze wrażenia po wizycie u lekarza?ja byłam wczoraj, wróciłam lekko podlamana żadnego badania, następna wizyta za 2 miesiące. Staram sobie tłumaczyć ze tyle kobiet tu już urodziło, wiec chyba ich system opieki sie sprawdza, choc wolałabym co miesiąc biegać do lekarza i wiedzieć że wszystko jest ok. A jak jest u was?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iwona Gadocha
(Vonka85)
Wiking
cześć

też zostanę mamą z początkiem lipca, termin mam na 7.07.2014
na początku też martwiłam się jaką tutaj będziemy mieć opiekę, ale okazało się że położna jest bardzo sympatyczna, w sumie wolę chodzić do niej niż do lekarza, zawsze można wypytać o więcej, przynajmniej w moim przypadku położna jest bardziej chętna do rozmów niż lekarz

szkoda tylko że na całą ciążę jest tylko jedno USG ale chodziłam też na wizyty w Polsce więc nie było aż tak źle,

położna namawiała mnie na akupunkturę, podobno tutaj jest dość popularna, co o niej myślicie?

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Magda Rozwałka
(magda.g84)
Wiking
Widze ze dwie mamuski juz prawie na wylocie , oj ja tez juz bym chciala, ale musze jeszcze swoje odczekac. Ja dopiero pod koniec listopada ma termin. Ja mam wizyte u poloznej we wtorek i mam nadzieje ze bedzie przyjemniej niz u lekarza. A tak wogole jak poszlam sie umawiac na wizyte do niej to od razu umowiono mnie za 4tyg. od wizyty u rodzinnego a nie na 22 tydz.ciazy jak to chcial moj rodzinny. Wiec wydaje mi sie ze to u niej bedzie wiekszosc moich wizyt.a jak nazywa sie ta twoja polozna z sandnes ? Jesli dobrze pamietam ta moja to Sonja.a o co chodzi z ta akupunktura?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Aneta Zd.
(Kikki)
Wiking
Witam i ja mieszkam w Stavanger termin mam na listopada to pierwsza moja ciąża,mam 29lat,skłamalabym piszac ze sie nie boje...Jesli jest ktoras zainteresowana jakims spacerkiem,plotkami,czy tez chcialbyscie poprostu porozmawiac piszcie Pracuje caly etat ale zawsze dwa dni w tygodniu mam wolne Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
część wszystkim przyszłym Mamom ja mieszkam w Sandnes od niecałych trzech tyg, przeprowadziłam się tutaj na stałe do męża, również jestem w ciąży (mojej drugiej) termin porodu mam na 12 września. Ze względu na fakt, że jestem tutaj tak krótko jeszcze nie byłam u lekarza ani nie wybrałam położnej. Szczerze to kompletnie nie wiem jak mam się do tego zabrać. Obecnie czekam na przyznanie nr personalnego. do tej pory cały czas byłam pod opieką lekarzy w Polsce, tam też rodziłam swoje pierwsze dziecko dwa lata temu. Dziewczyny jesteście bardziej doświadczone, poradźcie gdzie się udać, jak wybrać położna? Dostałam w Polsce od swojego lekarza skierowanie, żeby zrobić tutaj badanie przed wypiciem i po wypiciu roztworu glukozy(robią tutaj coś takiego?)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
bardzo chętnie się spotkam aby pogadać, w związku z wychowywaniem córeczki nie pracuje wiec jestem do dyspozycji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok