Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam opieki dla kota:) - Norwegia

Czytali temat:
tomek romek Iza Panek NeferTiti Tomasko (1650 niezalogowanych)
18 Postów
justa b.
(latifa)
Wiking
Czesc.Wyjezdzamy 18 grudnia do Polski.Szukam kogoś komu mogę zostawić pod opieką kota 4 miesięcznego. Zaszczepiony i odrobaczony, bardzo zadbany.Korzysta z kuwety, uwielbia zabawy z dziećmi, jest spokojny i nie ma z nim problemu. Dam dla niego wszystko co niezbędne - jedzenie, żwirek, zabawki etc.Płacę 700 kr.Moj nr 939 71 517
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
justa b.
(latifa)
Wiking
latifa napisał:
Czesc.Wyjezdzamy 18 grudnia do Polski.Szukam kogoś komu mogę zostawić pod opieką kota 4 miesięcznego. Zaszczepiony i odrobaczony, bardzo zadbany.Korzysta z kuwety, uwielbia zabawy z dziećmi, jest spokojny i nie ma z nim problemu. Dam dla niego wszystko co niezbędne - jedzenie, żwirek, zabawki etc.Płacę 700 kr.Moj nr 939 71 517

Zapomniałam napisać gdzie...) Vestfold, czyli Tonsberg, Tjome, Notteroy, Sem i okolice.Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Iga Świerczyńska
(Mayfair)
Wiking
Czesc
znalazlas juz kogos?
Jakby co to moge pomoc
Mieszkam w Barkåker, jakby co.
Pozdrawiam
Iga
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
justa b.
(latifa)
Wiking
Jeszcze nikt nie dzwonił, wciąż szukam.Zadzwon do mnie, bo nie widze tu twojego numeru.Ustalimy co i jak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok