Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pomocy do sprzątania w Horten :) - Norwegia

16 Postów
Sylwia P-Sz
(missPolak)
Wiking
Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna a osoby zainteresowane proszę o kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
do misie
(domisie)
Początkujący
Witam

Byłabym zainteresowana pracą, co dokładnie proponujesz?
Obecnie mieszkam w Drammen, mam auto. Pozdrawiam Joanna. Pisz na priv, podam ci nr tel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
missPolak napisał:
Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna a osoby zainteresowane proszę o kontakt

Szukasz pracy czy chcesz ją "dać"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kinga Lk
(Kin90)
Wiking
Witam jestem bardzo zainteresowana ta pracą pojde na wszystkie warunki byle tylko rozpoczac prace mieszkam w moss wiec mysle ze problemu z dojazdem chyba by nie było mam 24 lata mieszkam tutaj od niedawna i bardzo potrzebuje pracy doswiadczenie posiadam poniewaz pracowałam juz w austri przy sprzataniu mieszkan. Bardzo prosze o odpowiec lub nr tel na który mozna sie skontaktowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Kin90 napisał:
Witam jestem bardzo zainteresowana ta pracą pojde na wszystkie warunki byle tylko rozpoczac prace mieszkam w moss wiec mysle ze problemu z dojazdem chyba by nie było mam 24 lata mieszkam tutaj od niedawna i bardzo potrzebuje pracy doswiadczenie posiadam poniewaz pracowałam juz w austri przy sprzataniu mieszkan. Bardzo prosze o odpowiec lub nr tel na który mozna sie skontaktowac


Jedz może do Australii co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Tadeusz Wnek
(Teddy)
Wiking
jezeli chcesz zeby tobie pomuc w sprzataniu bo np. nie ogarniasz to akurat moja żona jest chetna i mieszka w Horten i nawet ma samochód i prawko tez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok