Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca - Norwegia

Czytali temat:
Iza Panek slawek rak Katarzyna Wątor aniela1234 aleksandrajoannanatalia (983 niezalogowanych)
3 Posty

(MarlenaD)
Wiking
Witam mam na imię Marlena mam 21 lat . Mieszkam pomiędzy Larvikiem a Sandefjordem dokładnie w Love . Poszukuje pracy może być sprzątanie , opieka nad dzieckiem , mam prawo jazdy lecz nie posiadam auta , jestem w trakcie nauki języka norweskiego uczę się samodzielnie w domu, angielski niestety słaby u mnie . Jakby ktoś coś wiedział , słyszał to proszę o kontakt . Zawodu jestem fryzjerką więc jakby ktoś potrzebował pomocy z włosami to zapraszam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
MarlenaD napisał:
Witam mam na imię Marlena mam 21 lat . Mieszkam pomiędzy Larvikiem a Sandefjordem dokładnie w Love . Poszukuje pracy może być sprzątanie , opieka nad dzieckiem , mam prawo jazdy lecz nie posiadam auta , jestem w trakcie nauki języka norweskiego uczę się samodzielnie w domu, angielski niestety słaby u mnie . Jakby ktoś coś wiedział , słyszał to proszę o kontakt . Zawodu jestem fryzjerką więc jakby ktoś potrzebował pomocy z włosami to zapraszam .

Niestety u mnie angielski tez slaby,ale na Youtube znalazlem jakies ogloszenie pracy w Love dla stolarzy, a moze jednak chodzi o spiewanie piosenek dla stolarzy,nie wiem ,bo z angielskim u mnie slabo.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok