Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

16 Postów
Sylwia P-Sz
(missPolak)
Wiking
Ja biorę ze sobą też koleżankę z Horten. To może umówmy się jak poprzednio na brygge, będzie najłatwiej się znaleźć chyba, no a w peppes na 10 osób to rezerwację trzeba by robić ale ja się nie podejmuje , potem znowu polowa co miała być nie przyjdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Agnieszka Zacharczuk
(AgaSykepleier)
Wiking
To umawiamy sie przy restauracji Esmeralda godz 17. Wstepnie chetnych 10 osob
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Sylwia P-Sz
(missPolak)
Wiking
Po niewielkim namyśle oraz krótkiej naradzie postanowione zostało:

SPOTKANIE W TØNSBERG 8 marca 2014 o godzinie 17
Zbiorka przed ogrodkiem lokalu Esmeralda na brygge
Dalsze miejsce spożywania kawy tudzież napojów procentowych do uzgodnienia na miejscu.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
JUstyna St
(JSB)
Wiking
Z chęcią bym się z mężem dołączyła ale mamy 2-latkę w domu a to ani pora ani miejsce dla dzieci także udanej zabawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Agnieszka Zacharczuk
(AgaSykepleier)
Wiking
Justyna, miej nas na uwadzę niebawem zrobi się ciepło i będziemy mogli się spotkać nad brzegiem fjooordu A i nasze grono powiększa się o małe słodziaki, więc będa mogły się sobą zająć w słoneczne popołudnie Bądźmy w kontakcie A jeśli uda Wam się znaleźć do soboty opiekunkę to czakamy na Was
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Dagmara AAAAAA
(daguska)
Nowicjusz
Super! W takim razie do zobaczenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Justyna C.-F.
(Justyś 79)
Wiking
i jabłecznik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Justyna C.-F.
(Justyś 79)
Wiking
missPolak napisał:
A dostaniemy miejsce w peppes w Sb o 18?? Ten lokal jest maly i chyba dość popularny z tego co się orientuje. Chociaż właściwie nie wiem dlaczego ani tam ladnie ani żarcie jakieś super....Twój schabowy Aga wygrywa jak nic

I jabłecznik....teraz wszystko jasne hehehehe

Nie zacytowało mi wcześniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Agnieszka Zacharczuk
(AgaSykepleier)
Wiking
Witam ponownie !!!!!

Nasze kolejne sobotnie spotkanie odniosło sukces było przednio, przybyliśmy w radosnych nastrojach i bawiliśmy sie znakomicie

W imieniu wszystkich zebranych w zaplanowana sobotę z okilicy Vestfold zachęcam wszystkich chętnych do poznania nowych osób o różnorodnych i ciekawych zainteresowaniach oraz spędzenia z nimi wolnej chwili pozwalając ubarwić swoje codzienne życie na następnym zaplanowanym spotkaniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Rafał Maculewicz
(Excalibu)
Wiking
Moze tutaj znajdziecie wiecej chetnych mamy z okolic Horten: ) -> www.facebook.com/plwhorten
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok