pawel33 napisał:
Brawo Panie Sloka - rozgryzłeś mnie
A tak na poważnie.
Po pierwsze radziłbym ci przeczytać jeszcze raz to co napisałeś.
Potem przeczytaj ze zrozumieniem to co ja napisałem ponieważ niektóre kwestie które opisałeś tak zgrabnie wyssałeś z palca.
Jeżeli czegoś nie wiesz lub nie rozumiesz - nie boli zapytać.
Po drugie zamiast wodzić palcem po mapie radziłbym ruszyć się trochę z kanapy w teren ponieważ internet i mapa nie wszystko ci powie.
A te pogrubiane wyrazy to zrobiłeś pod publiczkę czy żeby poprawić swoje EGO?

Nie mam zamiaru wdawać się z tobą w jałową dyskusję i udowadniać iż białe jest białe a nie szare.
Dlatego też na tą twoją powyższą obronę i pomawianie mnie o kłamstwo, przytoczę jedynie twój pierwszy post, a resztę przemilczę:
"...Wybieram się na parę dni w rejon lodowców Svartisen i Blamannsisen i w związku z tym mam pytanie.
Czy może ktoś zna jakieś miejsca gdzie można przenocować w cenie do 500 NOK?..."
Dla wyjaśnienia drobnostki.
Oba lodowe masywy dzieli tylko i wyłącznie skromne 200 kilometrów z nawiązką i dotyczy to tylko i wyłącznie drogi asfaltowej, a gdzie dalsza droga na pieszo i tak dalej.
Faktycznie kuruj się i to nie tylko na ciele.
Powodzenia.

P.s.
Następnym razem, jak zaczniesz coś pisać w sprawie wypraw, to najpierw przygotuj się porządnie, a nie po łebkach jak w tym temacie, aczkolwiek lubię ludzi którzy tu na emigracji ekonomicznej widzą więcej w tym Państwie niż tylko praca w chorych nadgodzinach w świątek piątek i niedzielę.