Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
grzegorz123 Takatamjakas (2526 niezalogowanych)
1 Post

(bad harry)
Wiking
jak śniły mi się tortury na gastapo to dostałem w pysk za to że broniłem się przed szkopami i zona dostała z kolana w tyłek tak że przez tydzień miała siniaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marlen)
Wiking
A mi wczorajszej nocy śnił się szczur!!! obudziłam się w środku nocy i już wiedziałam że coś będzie nie tak! i okazuje się że miałam racje. Moja córka wracała wczorajszego wieczoru z Anglii razem ze swoją córeczką i zamiast wylądować w Gdańsku wylądowały w Poznaniu(mgła), teraz siedzą w poczekalni i czekają aż mój tata który wyjechał po nie do Gdańska odbierze je z Poznania, a ja tak daleko i cała w nerwach!!! ale moje nerwy nie są ważne, ważne żeby moje dzieci dojechały całe i zdrowe do domku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
nic sie Smajkowi ......nie sni ....a grrrr ....

Smajk sie chyba musi zresetowac ......Laudersem........wkrotce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
bad harry napisał:
jak śniły mi się tortury na gastapo to dostałem w pysk za to że broniłem się przed szkopami i zona dostała z kolana w tyłek tak że przez tydzień miała siniaka


Na szczescie(??) Smajk nie ma zony - i moze snic wszystko
No ale .... fajne (bynajmniej z zewnatrz/dla Twojej zony juz mniej)

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
smajk napisał:
nic sie Smajkowi ......nie sni ....a grrrr ....

Smajk sie chyba musi zresetowac ......Laudersem........wkrotce


niech sie smajk nie resetuje
niech sobie zainstaluje antene do szlafmycy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Anna Balawender
(AniaB)
Wiking
ja mam codziennie dziwne sny ,moze dlatego ze mam zbyt bujną wyobraznieale kiedys snily mi sie wlosy na szczotce ,odrazu sprawdzilam w senniku znaczenie i wyszło ze twoj kochany mysli o zdradzie czy cos w tym stylu"wiec natychmiast zadzwonilam do meza informujac go ze znam jego mysli i niech zapomni o wszystkich glupich rzeczach..on kompletnie nie wiedzial o co mi chodzi(wcale mu sie nie dziwie) po tej rozmowie chcialam sie jeszcze upewnic co do znaczenia tego snu i sprawdzilam w innym zrodle a tam przeczytałam zupelnie cos innego,i dlaetego od tamtej pory podchodze z duzym dystansem do znaczenia snow (chociaz wierze ze napewno jakies maja)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
marlen napisał:
A mi wczorajszej nocy śnił się szczur!!! obudziłam się w środku nocy i już wiedziałam że coś będzie nie tak! i okazuje się że miałam racje. Moja córka wracała wczorajszego wieczoru z Anglii razem ze swoją córeczką i zamiast wylądować w Gdańsku wylądowały w Poznaniu(mgła), teraz siedzą w poczekalni i czekają aż mój tata który wyjechał po nie do Gdańska odbierze je z Poznania, a ja tak daleko i cała w nerwach!!! ale moje nerwy nie są ważne, ważne żeby moje dzieci dojechały całe i zdrowe do domku.

szczury śnily mi się raz, ale cała mnogość tychże. obłaziły mnie wszędy. potem oblałam komisa (akurat wylosowałam te tematy, co nie umiałam, wrrr) i musiałam powtarzać przedmiot drugi rok. jakoś dziwnie wierzę, że szczur we śnie to zła nowina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking

Sennik Szczur, sen o szczurze.

widzieć we śnie - ktoś knuje na Twój temat
dużo szczurów - jesteś otoczony gronem nieżyczliwych Ci osób


P.S .... oj , zastanawiam się czy moje tortury nie były lepsze od szczura
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
wczoraj Smajk zasnal z mysla ze bedzie pamietal sen - i pamieta - Smokoskoczki tak slyszal we snie od kogos ze sie nazywaja

male dziwne robaczki, pamieta ze gryzly go w stope - > tak deilkatnie - i ktos mu powiedzial ze to niegrozne stworzenia -
wygladaly jak taki tyranozaur wielkosci kilku cm pelzajacy , i z dlugim jezykiem

Smajk nic nie bierze , nie pali zielonego i nie pije alkoholu - w ogole

....i widzi Smokoskoczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
powiedz mi lepiej
wczoraj miałem sen ...czy to była jawa
na to connection people wczoraj to zwabiłeś całe forum . nie miałem z kim rozmawiać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok