Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Hobby, łowienie ryb w Bergen i okolicy - Norwegia

6 Postów
Lukasz Jankowski
(FarbowanyViking)
Wiking
Witam,

Chciałbym zaproponować wyjazd na ryby na wyspę Herdla. W weekend zapowiada się bardzo dobra pogoda więc szkoda by zmarnować okazję na wypad na ryby. Koszt wynajmu łódź to 650 koron za cały dzień. Chcę zebrać ekipę pięcio osobową. Zainteresowanych proszę o kontakt na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lukasz Jankowski
(FarbowanyViking)
Wiking
Może dodam dla sprostowania, że mile widziane są osoby zmotoryzowane, amatorzy wędkarstwa jak i ci bardziej doświadczeni.Wyjazd najchętniej w najbliższą sobotę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Mateusz ;)
(KarasPl)
Wiking
Niestety troche daleko mam prawie 600 km
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Waldii Waldii
(Waldibergen)
Wiking
Ja mogę pisać się na taki wyjazd jak bedzie więcej osob
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lukasz Jankowski
(FarbowanyViking)
Wiking
Cześć,

Nie pamiętam czy sprostowałem, że całkowity koszt wynajmu to 650 koron za łódź 5 osobową ( silnik diesla, paliwo wliczone w cenę). Jest jeszcze opcja łodzi 2 ososobowej, tu koszt to 350 koron ale plus benzyna). W drugim przypadku zbiornik wystarcza na 6 godzin łowienia. Oczywiście koszty dzielimy na ilość osób. Jednak nie uważam, że jest to cena wygórowana bo w końcu to wynajem na cały dzień od rana do wieczora jeśli ktoś sobie życzy tak długo zostać na łowiłowisku.

Jeśli ktoś z was zna tańszą opcje proszę o informacje

Waldi, jeśli chcesz się wybrać z nami to w sobotę chcemy sprawdzić łowisko na Øygarden/Rong. jako, że z kolegą nie mamy auta to z rana wybierzemy się autobusem. Nie ma tam łodzi do wynajmu, niestety ale powinno być dużo miejsc na łowienie z brzegu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lukasz Jankowski
(FarbowanyViking)
Wiking
Jeszcze gwoli wyjaśnienia, wcześniej miałem problemy z odzyskamiem hasła do konta także sorry, ale dopiero teraz mogłem odpisać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lukasz Jankowski
(FarbowanyViking)
Wiking
Może na rybki jutro? Bergen lub okolice? Jest opcja wynajmu małej łodzi 350 nok za dzień, koszt na dzielony na pół. Lokalizacja Herdla. Lub łowienie z brzegu. Pogoda zapowiada się dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A to nie lepiej opic się wódki i ponarzekać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lukasz Jankowski
(FarbowanyViking)
Wiking
A to nie lepiej powstrzymać się od postów nie na temat, przy okazji nie zaśmiecać forum. Jeśli kolega lubi wódkę to jego sprawa, metoda spędzania czasu wolnego. Ja wolę swierze powietrze i wędkowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Nick1
(Nick1)
Wiking
Witam.Wybieramy się w parę osób na ryby ale ..umknął mi..gdzieś Twój post z nr.tel.Mozesz mi go przesłać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok